Кы-ы-ы-ця• 20 декабря 2022
Фейсбук, допоможіть
В налаштуваннях так зазначено, якщо мені напише на месенджер особа,яка не є в друзях, то мені треба підтвердити згодою на переписку.
От вранці мені написали, я не встигла підтвердити і вийшла. Як знайти ті переписки? Дуже потрібно відписати
Кы-ы-ы-ця
• 20 декабря 2022
Ответ дляБасноплетка
В запросах на переписку посмотрите?
Де їх знайти ? Я вже все перерила
Басноплетка• 20 декабря 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Андроїд
В мессенджере в верху три палочки Чаты нажимаете и там выпадает запросы на переписку
Кы-ы-ы-ця
• 20 декабря 2022
Ответ дляБасноплетка
Немає в мене крапочок. Тільки знайти свої переписки або відеочат
.
Дурдом якийсь
. Дурдом якийсь
Басноплетка• 20 декабря 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
.
Дурдом якийсь
. Дурдом якийсь
Тогда не знаю, попробуйте на свою фотку нажать