В моїй хаті моя правда• сегодня в 14:22

Їдемо в Карпати поділіться бюджетним житлом

Хочемо з чоловіком і двома дітьми поїхати а Карпати(Яремче, Буковель), потрібно два дні десь ночувати, готувати їсти, а так плануємо десь їздити, ходити. Поділіться бюджетним житлом, щоб просто переночувати. Дякую завчасно!
Червона ікорка• сегодня в 14:24
Если хотите бюджетно, то почему выбрали такие места?

из желе я• сегодня в 14:24
Ответ дляЧервона ікорка
В Яремче є бюджетне житло
мегамоСГ• сегодня в 14:25
В Яремче чи Буковелі бюджетного немає нічого, дивний вибір. Трускавець, Свалява може бути.
автор В моїй хаті моя правда • сегодня в 14:25
Ответ дляЧервона ікорка
Щоб побачити щось
Скіфська пектораль• сегодня в 14:25
на два дня едете?
Червона ікорка• сегодня в 14:26
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Щоб побачити щось
Есть много не менее красивых, но меньше распиаренных мест
Скіфська пектораль• сегодня в 14:26
смотрите микуличин, татаров, ворохту, в яремче тоже можно найти
Борисфенка• 2 часа назад
В Микуличині знаю тітку Марію, двоповерховий будинок, здає недорого кімнати, класна тітка.
Стукайте в приват.
маска Ілона• 2 часа назад
Готуйтеся, що за тиждень 60-70 тис.витрати, при самому бюджетному відпочинку. Мені вигідніше за кордон поїхати

ДаЗдраПерма• 2 часа назад
бюджетне все давно заброньовано. я на серпень бронювала в березні. моя подруга хотіла на серпень теж. то бронь по жовтень. і вже бронюють на новий рік. бюджетно, то 2500 за добу.
а дорогі апартаменти до ваших послуг
Я инженер, меряю от 1• 2 часа назад
Ответ длямаска Ілона
Не вигадуйте
ДаЗдраПерма• 2 часа назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Не вигадуйте
ну чому ж? в Буковелі в 2019 році стаканчик какао коштував 70 грн.
Я инженер, меряю от 1• 2 часа назад
Ответ дляДаЗдраПерма
То скільки його випити треба на 60 тисяч
Голубая фишка• 2 часа назад
Я так люблю тих туристів « нам просто переночувати» і чому ви намет не візьмете?
ДаЗдраПерма• 2 часа назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
ви якась недалека. то було тоді. зараз какао 230-250 грн. поїсти голого борщику синього 370-400 грн (невелика мисочка). це не в ресторані, в колибі. продукти в магазинах золоті і їх там мало. філе куряче 350 грн))) свинина під 500-600 грн))) телятина 800-900 грн. сало по 500 грн звичайне. черешня 350 -370 грн. лохина 1200-1500 грн за кіло))
СолодкаБулочка• 2 часа назад
если вы на своем авто едете, то лучше выбирайте небольшое село рядом, где и аренда будет дешевле
автор В моїй хаті моя правда • 2 часа назад
Ответ дляСкіфська пектораль
на два дня едете?
Так, один день в Яремче, другий - Буковель
Ответ дляЧервона ікорка
Підкажіть, будь ласка, де?
Ответ дляГолубая фишка
Цікава Ви, цілий день гуляти містом, харчуватися можна в кафе, що ще робити в садибі? Прийняти душ і переночувати

Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Це в Буковелі? Ну то від´їхати 30 км в сторону і ціни вдвічі дешевше чи втричі.
18 мнеУЖЕ• 2 часа назад
Ответ дляДаЗдраПерма
ого...це вони так ціни деруть? чи вже в європі вони?
Ответ дляСолодкаБулочка
Дякую
маска Ілона• 2 часа назад
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Не вигадуйте
Не вигадую, на власному досвіді.
Голубая фишка• 2 часа назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Це ви цікава, щоб ви там не робили, ви займаєте номер і все, до яого це ваше « нам тільки переночувати»?
Я живу в США, от захотіла поіхати в гори, номер в середньому 350$ + парковка, податок, збір, набігає цілих 500$, збираємо намет та інше, їдемо туди ж, платимо 50$ за місце і ночуємо в наметі, гуляємо.
Гербарія сушу• 2 часа назад
Так на букінгу ж шукайте, житла багато, і недорогого, тільки місце розташування може бути трохи в горі))) питайте чи машиною заїдете. Поляниця в попі десь, Ворохта в попі, Яремче також було
Червона ікорка• 2 часа назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Підкажіть, будь ласка, де?
Дземброня, Пилипец. Если хотите поехать в Буковель, то Татаров.
Голубая фишка• 2 часа назад
Автор, ви троль?
Повно житла бюджетного
Ответ дляГолубая фишка
Є приватний сектор, не обов´язково там всі дні зайняті, можливо хтось їздив, поділиться, тому тут і написала. Ну не всі можуть їздити в спа готелі в Буковель. Палаток та іншого спорядження немає, тому такі варіанти не розглядаю.Ось одна дівчинка поділилась контактами, за що їй вдячна.
Голубая фишка• 2 часа назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
На букінгу купа бюджетних варіантів
Ответ дляГолубая фишка
Автор, ви троль?
Повно житла бюджетного
Дякую, не вмію так шукати