Очень-очень• 21 декабря 2022

порадьте щось для пакуночка на новий рік до Львова сестрі чоловіка

ми жили у них, коли тікали зі свого міста)
хочеться порадувати, але чим здивуєш у Львові?
мені там все смачніше)

що покласти щоб відправити Новою поштою?
Всім доброго дня, дівчата!
ТыЧиНеТЫ• 21 декабря 2022
Пляшку вина і набір сирів із Сирного королівства.
Дуже гарні корзиночки вони роблять.

СернаМоисеевна• 21 декабря 2022
Так Ви жили з людиною, маєте знати вподобання. Я на подарунок мамі постіль купила за 4000 тисячі, бабцям халати по 1500, татові віски за 5000. Львів тут нідочого.
ТыЧиНеТЫ• 21 декабря 2022
Подивіться як гарно і доставка є
Быстровочка• 21 декабря 2022
Я купила набір горіхових паст Масло Том, ерегетичний продукт в холод)
Отполированный Артем• 21 декабря 2022
https://yorick.productions/
зберить кошик на ваш смак
Майданщица• 21 декабря 2022
Сертифікат подарунковий до свят у магазин, який вони відвідують, Сільпо, Метро тощо зайвим не буде
No problems• 21 декабря 2022
Шампанское артемовское или асти, хорошие дорогие сыры, прошутто, сыровяленные колбасы, короче деликатесы, которые человек вряд ли себе купит, но кот. На новый год пойдут на ура
No problems• 21 декабря 2022
Еще икра, конфеты европейские приличные
Забагаловка• 21 декабря 2022
Їжу у Львів я би не передавала точно.
Купила би за потреби, наприклад, постіль, скатертину, плед, ви ж у них були і бачили що треба і який інтер´єр. Можливо якусь побутову техніку невелику чи келихи.

Борода• 21 декабря 2022
Я б зраділа, наприклад, гірлянді на батарейках, набір ялинкових іграшок гарних (будуть вас згадувати кожного року:)), якісь екзотичні фрукти, новорічні теплі шкарпетки для кожного члена сім´ї. Мені колись сестра подарунок надсилала новою поштою і дарувала гірлянду на батарейках, так вона її включила і це був дуже гарний сюрприз, коли розпаковуєш)