Та_все_ок_будет• 21 декабря 2022
Найдешевше напряму здавати в державну лабораторію: 2000 аналіз + вартість забору крові із супровідним бланком (до 500)
Через клініки-посередники буде дорожче і можливо довше
Алина-1240• 21 декабря 2022
Наблюдаете за псом дней 5 и делаете ревакцинацию,от сказа обязательно каждый год делать.если она уличная и вы в дом берете,от того что сделали еще одну лишнюю ничего не будет
Алина-1240• 21 декабря 2022
Ответ дляFeel good
Дякую, ніхто нікого не кусав.
Я не об укусах,а о ревакцинациях псу))))
Бавовна• 21 декабря 2022
Ответ дляАлина-1240
А хіба про це питали?
Бяки-козяки• 21 декабря 2022
Ответ дляFeel good
Мені сказали:
3200 грн - 3-5 тижнів
4200 грн - 5-7 днів
Не Київ.
3200 грн - 3-5 тижнів
4200 грн - 5-7 днів
Не Київ.
Я за такі гроші зроблю гарантовані без зразків крові))))
Ответ дляБяки-козяки
Якщо порівнювати з ціною, 3200, то, найдешевше по відгуках:
2000+ 500 (супровідний бланк, забір) + послуги ветеринара, можливо, ще якісь + пересилка в обидві сторони.
І це ще купа маніпуляцій з відправленням зразків перевізником і отриманням результатів, бо я не в Києві.