Бяки-козяки• 21 декабря 2022
Курси малювання українською
Дівчата, можливо хтось зустрічав курси малювання для початківців українською або, у крайньому випадку, англійською, можна в в запису. В пріоритеті малювання фантастичних та мультяшних героїв.
Все, що знаходжу з зони ру, хай йдуть в дупу.
Йосип_молодий• 21 декабря 2022
В групі у фейсбуці ’київські хоумскулери’ багато повідомлень від викладачів бачила. Ще знаю holst художня студія та монтесорі центр- малювання.