Бяки-козяки• 21 декабря 2022

Курси малювання українською

Дівчата, можливо хтось зустрічав курси малювання для початківців українською або, у крайньому випадку, англійською, можна в в запису. В пріоритеті малювання фантастичних та мультяшних героїв.

Все, що знаходжу з зони ру, хай йдуть в дупу.
Смайлик• 21 декабря 2022
подивіться на Domestika.
автор Бяки-козяки • 21 декабря 2022
Ответ дляСмайлик
подивіться на Domestika.
Дякую
SameTo• 21 декабря 2022
Може Вам це підійде, там двома мовами. Син у них курс читання пройшов і зараз арифметику.
https://uchim.online/rysulaua
Йосип_молодий• 21 декабря 2022
В групі у фейсбуці ’київські хоумскулери’ багато повідомлень від викладачів бачила. Ще знаю holst художня студія та монтесорі центр- малювання.
Мона Лиза• 21 декабря 2022
Onehobby, тільки там такої тематики немає.