КошкинДом• 21 декабря 2022

Шафа((( Пишеш повідомлення по дек. раз - а вони не відправляються(((

У кого іще так?
автор КошкинДом • 21 декабря 2022
Бісить просто!

Прыг-скок• 21 декабря 2022
Нормально працює. Позавчора здається щось таке було з тел додатку, не відправляло, а потім 5 раз то саме відправило.
автор КошкинДом • 21 декабря 2022
та постійно таке,не тільки сьогодні чи вчора!
Кидстаффовна• 21 декабря 2022
гавно сайт шафа злетів з котушок!15 відсодків з НР будуть дерти
автор КошкинДом • 21 декабря 2022
Ответ дляКидстаффовна
та да...
gem-nli• 21 декабря 2022
Ага, у меня похоже такое давно. Никакая чистка памяти ПК не помогла. В тех.поддержку обращалась - ничего(((