Слухи-руки не распускаю• 22 декабря 2022
Можливо хтось знайом з фірмою cartay испанія? Що це за фірма?
На роботі надали допомогу, порошок, шампунь, гель для миття посуду цієї фірми. В інтернеті ніякої інформації про цю фірму немає, може комусь теж надавали, та хтось вже користувався, цікавить, як взагалі шампунь, порошок, та гель для миття посуду? Чи можна користуватися?
Бо ці незнайомі фірми мене лякають…
12 галюцинаций• 22 декабря 2022
Також цю гуманітарку отримали.
Зубна паста і прокладки норм. Іншим не ризикну користуватись. Порошком ще може якісь тряпочки попрати можна
Слухи-руки не распускаю
• 22 декабря 2022
Ответ для12 галюцинаций
Також цю гуманітарку отримали.
Дякую за відповідь.
Kateryna7Koval• 31 декабря 2022
Добрий день,
Готова купили шампунь таку як на фото, напишіть якщо готові продати;)
Kateryna7Koval• 31 декабря 2022
Ответ для12 галюцинаций
Також цю гуманітарку отримали.
Можу купити у вас шампунь)