ПироженкА• 23 декабря 2022

Розходимось з хлопцем. Не можемо поділити кота

Ідея взяти тварину була моя, оплата по фінансам його. Доглядала за котом я, але там догляд суто лоток змінити і корм насипати. Грались, приділяли увагу вдвох.
Кіт ні до кого конкретно не прив’язаний. Скоріше суто до квартири, з якої будемо з‘їжджати. Якби привязався до нього, то віддала б, а так я його люблю я хочу залишити собі.
Як вирішити цю ситуацію?
жар-птица Нюра• 23 декабря 2022
Віддайте, моя вам порада

Таки в курсе• 23 декабря 2022
Привлечь котика на свой бок.
автор ПироженкА • 23 декабря 2022
Ответ дляжар-птица Нюра
Віддайте, моя вам порада
Чому? Я то впевнена він доглядати за ним буде, коту буде нормально.
Але мені якось морально самій важко. Навіть розглядати крайній варіант взяти котеня.
Рву и мечу• 23 декабря 2022
Отдавать
Альфред Шнитке• 23 декабря 2022
Для чого вам кіт на зйомній квартирі? Віддайте хлопцеві. Думаю,що з котиком вам буде тяжче знайти зйомну квартиру
автор ПироженкА • 23 декабря 2022
Ответ дляАльфред Шнитке
Ми і так жили на зйомній.
Щедрик• 23 декабря 2022
Ждите кто уступит
TANYA 0 0 0 0• 23 декабря 2022
Віддати кота, якщо він за ним не доглядав, а йому прийдеться доглядати, то можливо і сам вам його поверне
Кондуктор автобуса• 23 декабря 2022
Оставить кота себе, а с парня брать алименты на корм.

Тушь для2го класса• 23 декабря 2022
Мой сын жил с двумя девочками и каждая ему оставила по коту)) хотя тоже их любили
КрытыхРынков• 23 декабря 2022
Смішна тема
Пописанная парта• 23 декабря 2022
Как не печально, но вынуждена поддержать тех, кто говорит отдайте. Подумайте сами, вы молодая, квартиры нет своей. Захотите уехать отдохнуть - куда кот деть?. Уехать работать за границу - тоже волокиты много с котом. Плюс реально тяжело найти съём с животным.
Катастрофа• 23 декабря 2022
Ми розходились маючи папугу, домовились, що птах мій тільки взамін на плей стейшн)))
Можливо якусь дорогу річ йому взамін на кота?
Веселая моль• 23 декабря 2022
Забрати собі. А він нехай з ним по вихідних бачиться))) і на корм баблішко дає))) Так і зійдетесь назад.
База_птеродактилей• 23 декабря 2022
Автор, і куди ви того кота жити приведете ?
Є вже житло?
В рот не ложи• 23 декабря 2022
Сделать вид, что кота хотите оставить ему и вам все равно. Тут психология. Очень вероятно, что он сам вам его отдаст скоро.
Кондуктор автобуса• 23 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Я думала що він вам приплатив щоб ви папугу забрали.
Ух ты какая Я• 23 декабря 2022
отдайте парню и заведите нового из приюта или с улицы. я сама кошатница и кошек обожаю, но так Вы подарите дом нуждающемуся котику, и ваш тоже будет при хозяине.
Челюскина• 23 декабря 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Капєц

Анонимарик• 23 декабря 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Смішна тема
Нещодавно в Ізраїлі трапилася історія, колишні чоловік та жінка не поділили котів. Жінка вдерлася до колишнього, зв’язала, погрожувала, побила якоюсь секс-іграшкою)), хотіла забрати котів. Коротше, все скінчилось поліцією та арештом жінки.
Катастрофа• 23 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Деякі не знатні любити і думати.
автор ПироженкА • 23 декабря 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Є вже житло?
Поки буду шукати житло можу тиждень з подругою пожити. Фінанси на квартиру є, щоб зняти.
автор ПироженкА • 23 декабря 2022
Ответ дляВеселая моль
Не будем сходитись назад. Спілкуємось спокійно, але це питання вирішити не можемо. Він мені доречі такі вихідні пропонував, але щоб кіт був в нього, але кіт, то тварина, а не іграшка.
автор ПироженкА • 23 декабря 2022
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Думала над цим. Але він, як мене не було, то міг декілька днів доглядати. Тому уявлення має. І якщо так віддавати, то це з чистою душою і розрахунком, що кіт не повернеться.
Кондуктор автобуса• 23 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
У вас материнській інстинкт до того кота, залиште його хлопцю, а собі краще знайдіть чоловіка і заведіть дитинку.
Маманя• 23 декабря 2022
Стійте на своєму до кінця. Ви жінка,а він як чоловік нехай поступиться.
Смешнюча• 23 декабря 2022
Всі хто пишуть віддати, я думаю у цих людей немає тварин або серця, я б ні за що в житті кота не залишила, хоч на зйомі, хоч би і з країни їхати довелося. Не дивуюся тепер, чому так багато покинутих тварин у війну.
Веселая моль• 23 декабря 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Кому краще?
автор ПироженкА • 23 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Подумаю над цим. Але речі ми впринципі спокійно поділили, він більшість в мою користь віддав. Колонки от за мною, а вони мені не потрібні, а йому цінні.
любименькая• 23 декабря 2022
Ответ дляПироженкА
Міняйте на кота )
А взагалі ви якось дивно речі ділите: на камінь-ножиці-бумага? Хто виграв, той і забирає?