Доброго дня. Дівчата, цікавить наступне питання, планую купити однокімнатну квартиру у Вашому місті по вул. Соборна, 283 (ЖК " Золота підкова" або "Авеню"). Сама не місцева. Виникають великі сумніви з приводу правильності вибору, оскільки в даному ЖК продається дуже багато квартир, плюс в інтернеті бачила відео про відключення електроенергії. Ціна на квартиру приваблива, квартира з ремонтом. Підкажіть чи варто купувати житло в даному домі? Заздалегідь всім дякую за відповіді)))
Ответ дляtimyrkina
світло вимикають всюди. Оптимально на місці переговорити з місцевими, що їх не влаштовує в даному ЖК і як там взагалі. Я так квартиру купляла в Києві, просто ходила по двору питала чи з цього ви будинку, і що можете сказати про життя тут.
Там проблеми з світлом, які не вирішив забудовник під час будівництва, наскільки я зрозуміла
Ответ дляЛеска
В Рівному зараз не купувала б ніде
Поясніть, будь ласка, свою відповідь
Ответ дляЛеска
Ви новини не дивитеся? Можуть наступати підараси в тому напрямку і що буде невідомо.
Зрозуміла, дякую, дивлюся звичайно((
Ответ дляHomewear
Привіт. Не рекомендую, це довгобуд, будувався більше 10 років. Під кінець його як небудь завершили, аби продавати.
Там у забудовника ’вмілі підприємці’ повикупляли по декілька квартир, кожну квартиру подробили на дві, і тепер до кого не телефонуєш у нього по 2-3 квартири на продаж
Lauraqwerty• 23 декабря 2022
Ответ дляElena_1988
в Рівному один з найкращих забудовників це Стоград, придивіться до нього
Lauraqwerty• 23 декабря 2022
Ответ дляtimyrkina
Є вулиці, де не вимикають світло