Мамзелькіна• вчера в 21:03

Звернулась по допомогу з-за поведінки дитини, а отримала облік у Югентамті

Чула різні історії про цю установу, але з часом переконала себе, що це все міфи та історії по типу розповідей «двоюрідної тітки троюрідної сестри колишньої подруги». І от, проживши майже три роки в Німеччині, коли, здавалося б, все якось та налагодилось, зіштовхнулись і ми з цією установою!
Дитина - підліток, має проблеми з поведінкою у школі. Через періодичні скарги вчителів класний керівник мʼяко порадив мені звернутись за допомогою у шкільну психологічну консультацію (це було без примусу, по типу «чи не хотіли б ви…?». Звісно, я, як мати, яка хоче допомогти своїй дитині, погодилась і записалась на консультацію. Там мені після однієї зустрічі відповіли, що дитина має поведінкові розлади і що певно проблема в родині, тому вони передають наші дані в Югентамт, він звʼяжеться зі мною та призначить зустріч, на яку прийдуть з цієї служби та подивляться на умови життя вдома. Тепер я не знаю, чого очікувати і до чого бути готовим. Знайома, яка колись співпрацювала з нашими біженцями, каже, що Югент може перевіряти все: речі, умови навчання та сну, що їмо. До однієї родини якогось приходили, побачили в комоді стопку документів з України і сиділи перекладали, щоб знати, про що документи.
Я в шоці і не знаю, чого очікувати. Тим паче, що є ще діти в родині.
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
У многих не хороших родителей, вырастают хорошие дети. Просто это не ваш случай
Выростают. Я не спорю. И у многих плохих выдивают как то

Завжди з рушником• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Є статистика, що в Югославії повернулося приблизно 50% біженці.
А в Сирію не повертаються взагалі. І що робити з мільйоном сірійців, також тривають дебати. А поки платять їм пособія, як і раніше.
З сирійцями інша справа. Їм від початку давали біженство, а не тимчасовий захист. Тому їх виперти ніяк не можна, якщо вони не вчинили явний кримінал. У українців інший статус.
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Якось Німеччина жила до 2022 без них? Значить зможуть і далі жити. Я не зовсім розумію як вони зможуть обгрунтувати чому прибиральниця з України може подати на вид на проживання по роботі з мінімальною зарплатою, а прибиральниця з Польщі, наприклад, має показати зарплату понад 5 тис євро/місяць для такого статусу? Це дискримінація, вони не можуть на це піти. Як вони викручуватимуться з цього становища?
Да вы знатный геополитик.
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Самій цікаво, як вони викрутяться.
Але я вам точно можу сказати, що німці дуже зацікавлені залишити українців, це дуже відчувається.
Khmelnichanka• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Я розумію, що це не Україна. Але ця служба зазвичай бере «на олівець» родини, де погано поводяться з дітьми. Це не наш випадок.
Я всього-навсього хотіла допомоги психолога
Ні, ця служба має на меті допомогти дитині і батькам.
Те, що українці і німці можуть по-різному бачити корінь проблем, - це факт, але в цілому - вони шукатимуть можливості для допомоги.
І якщо з ними співпрацювати, то ніхтотпросио так насильно назавжди дітей не забиратиме,
Повірте лбдині, яка завжди раніше страшенно боялась ЮА, а потім мала з ними багаторічний досвід взаємодіі )))).
Ну як багаторічний - 4 роки з хвостиком )))))
Югендамт вже й радий був би попрощатись зі мною, але - нііт, нехай допомагає )))))).
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляKhmelnichanka
Сміюся. Так, чудова організація, я також в захваті від Югендамту і всіляко їх залучаю до вирішення наших проблем.
Вмію заміряти найкраще• 55 минут назад
Ответ дляЗавжди з рушником
А чего вам вашей темы было мало? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3861890
Недоотработали в предыдущей, решили сменить аккаунт с автора на другой и продолжить плач по Югославии?
ЛісАпетная• 52 минуты назад
Ответ дляИзЮмрудная
Ага, напугали подростка приключениями в новой немецкой богатой семье с перспективой гражданства европейской страны, вместо мамы беженки
А Щ чого ви взяли ,що всі німці багаті?
котопёс• 50 минут назад
Ответ дляМамзелькіна
Не всегда так. У знакомой в Швейцарии чуть сына не отобрали. У него была зависимость от комп.игр и эти службы всё время к ним ходили.

Автор, будьте очень бдительны и проконсультируйтесь со всеми, с кем можно. В этих службах могут работать весьма странные женщины, которые даже не матери. По крайней мере я видела такое в документальном фильме об этом (владею немецким).

Борисфенка• 49 минут назад
Ответ длякотопёс

Німці дуже мріють всиновити 16-річних підлітків на свою голову. Достали своїми тупими фантазіями.
Аноним_• 37 минут назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Сирийцы то и делают, что криминал, а немцы терпят.
Аноним_• 30 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Це було минулого роки, і триває цей рік.
Куратор - негритянка з Гани, яка живе років 20 в Німеччині, дуже душевна дівчина. Помічник/перекладач - жінка з України, також давно живе тут.
В допоміжній школі вчителі - молоді німці, два хлопці і дівчина. Якщо син зранку не хоче йти в школу, приходять до нас додому, вмовляють його і з ним до школи йдуть..
Коли у нього поганий настрій, з ним малюють картини чи грають в шахи.
Один з його вчителів йде в декрет з вересня - доньці 6 місяців, дружина вже своє відсиділа, черга чоловіка. Цікаві вони тут.
Влітку екскурсії в парки розваг, на море, на пікнік на березі Ельби, ще якісь музеї будуть і рибалка.
Ваш ребёнок аутист или с особенностями развития или обычный?

Извините, если вопрос вас заденет
Борисфенка• 27 минут назад
Ответ дляАноним_

Извините, если вопрос вас заденет
Моя дитина вважає, що він самий розумний, школа йому ніяких корисних знань не дає, бо він стане програмістом. Дитячий максималізм.
Німці з цього приводу трохи іншої думки. Швидко його приструнити. Я не заважала.
Джинци на Флісі• 23 минуты назад
Господи, столько жить в Европе и не понять, что все службы действуют просто по протоколам, т е по правилам. И наше украинское «а може якось по іншому» або «це ж дитина просто не действует т. Человек выполняет свою работу по протоколу какой бы дебильный он ни был. Или выгоняй или уезжай, все.
А я з косою• 3 минуты назад
Ответ дляМамзелькіна
А саме жахливе, що як вирішать вилучити дітей - ніякого попередження не буде.
Жити у постійному стресі і думати, що буде далі і що спаде їм на думку ?
Ну як можуть вилучити дітей? З якої причини? Якщо ви ведете не аморальний образ життя, а просто важкий підлітковий період, чому ви бігом задумуєтесь про якийсь захист ваш, про вилучення і тд? Просто так дітей не забирають.
Завжди з рушником• только что
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Якщо ввижається - хрестіться або до профільного лікаря.