Детсадовский полицейский• 23 декабря 2022
Враження від ІФ
Я безмежно люблю це місто!
Але зараз не про це мова, а про те, чи варто зараз їхати туди.
Я сама з Києва. Кума з ІФ, але давно живе в іншій країні. Ключи від квартири в мене.
Лютий і березень я була з дітьми в ІФ, потім повернулись в Київ.
Зараз ситуація з електроенергією всі знають яка. Я працюю онлайн. Донька 1 курс навчання онлайн, син школяр. Ну думаю може на зиму туди знов переїхати. Добре, що хватило ума не відразу всім їхати, а поїхати самій розвідать обстановку. Бо спитать нема у кого, тут питала у дівчат, то по відповідям мені показалось більш менш.
Взяла я один білет на потяг і поїхала. Світло у ІФ за графіком, це мене спочатку обрадувало. 4 години немає, на 2 години вмикають. Але вимикають вчасно, вмикають на хвилин 15 пізніше, тобто по факту 1,45 світло є. Зарядитися нічого не встигне. За цей час.
Потім з температурою. Звісно, в кожній квартирі по різному, але у нас велика 3 кімнатна квартира з газовим опаленням, яке не працює без світла. За ті 1,45 годин, що дають світло, прогрітися квартира не встигає. Я ночувала 2 ночі там спала в куртці.
Але і це не саме жахливе.
Саме жахливе то зв‘язок. Його майже немає. Так, в нас там немає проведенного інтернету. Але і нічий вайфай в мене в квартирі не ловив. Я про мобільний зв‘язок. Подзвонити комусь не можливо, інтернету немає. І це якось не зовсім залежало від світла. Тобто коли воно з‘являлось, все одно не було зв‘язку. Скоріш за все за того, що світло вимикають там не по районах, як в нас, а там черги. І ось стоять 3 будинки поруч один від одного, спільний двір, а в кожного будинка різна черга.
Якось так…
Повторюсь, я безмежно люблю це місто, але зараз можливо хтось як і я думав поїхати в ті края трохи облегшити життя - не варто.
Єдиний жирний плюс для мене це газ там, бо вдома електроплита. Але все інше цей пьюс перечеркнуло.
Але і це не саме жахливе.
Якось так…
Галябалована• 23 декабря 2022
Я живу в цьому місті. Ваші враження, м´яко кажучи, суб´єктивні. Де саме ваш будинок?
Єдина Країна• 23 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
Поддержу. Мне кажется, автор просто не хочет наплыва киевлян :))
Сумчатая кошка• 23 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
А у вас всегда есть мобильная связь и моб интернет?
Галябалована• 23 декабря 2022
Мобільний зв´язок у мене є. До минулого тижня з появою світла був хороший домашній інтернет. Тепер точка з обладнанням опинилася в іншій черзі, то до в першій половині дня не було, далі був тоді, коли було світло. Мобільний інтернет може бути поганий, але, наприклад, після 23 і далі хороша якість, бо навантаження явно менше на мережу.
Галябалована• 23 декабря 2022
Ну, і всі будинки в моєму дворі і в околицях - одна черга. Вимикають як коли, так, але періодично є послаблення. Опалення централізоване, у нас воно є, коли нема світла, але так не всюди. Нам пощастило. Поки що. Бо треба розуміти, що ситуація постійно міняється.
Словом ви дарма вирішили зробити висновок про цілий Франківськ на основі ситуації в одній квартирі за короткий проміжок часу - оце я хотіла сказати.
Налетчица Муся• 23 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
Суб´єктивні? Тобто Ви хочете сказати, що світло в ІФ не за графіком 2 на 4, де 2 години то зі світлом? Ах, да , сьогодні 4на 4 пообіцяли, але не факт, що дотримуються.
Може ви живете в тих домах, які не вимикають, то то вже інша річ.
Повністю згодна з автором. Хто розглядає для себе приїхати в ІФ. То краще відкласти цю думку. Краще після війни приїхати просто погуляти, бо місто гарне, варто подивитися та прогулятися.
Хто шукає спокій подалі від гарячих точок, при цьому треба бути на роботі і в школі он-лайн, то не варто зараз розглядати ІФ.
Детсадовский полицейский
• 23 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
Вовчинецька. Я за 2 дні там один раз змогла дозвонитися до дітей.
Таксі викликати на вокзал не змогла. До поїзда півгодини, я собі знаю, что вокзал близько, а додаток не відкривається
Снежнакомка• 23 декабря 2022
Зараз в Україні комфортних для життя міст не залишилося
, нема сенсу злити туди/сюди
Детсадовский полицейский
• 23 декабря 2022
Ответ дляЄдина Країна
З чим ви саме не згодні? Світло у вас 2/4 години? Чи ні? Я навіть у продавчині із магазину біля дому спитала, де дивитись ту чергу. Вона сказала назву ТГ каналу. Що ті години кожен день різні.
Лепешечка• 23 декабря 2022
Графіків з точністю не дотримуються з світлом,інтернет пропадає навіть мобільний і звязок,але вже придумали якесь оптіволокно,за 1500 грн.газ є,скажу так,якщо є гроші і можна придбати портативну станцію,ми польші придбали за 500 д.то і котел працює і тепло є,плюс це безпечно для квартири,тому якщо є можливості то і проблеми майже не відчутні і від міста мало що залежати буде.
Налетчица Муся• 23 декабря 2022
Ответ дляСнежнакомка
, нема сенсу злити туди/сюди
Тобто нема різниці по безпеці між Бахмутом, північною салтівкою Харкова та Івано-Франківськом? Дійсно?
Детсадовский полицейский
• 23 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
Можливо за 2 дні я не все зрозуміла і не знайшла рішення на деякі питання. Але поспавши 2 ночі в куртці я вирішила, що поки ми будемо терпіти незручності вдома.
Налетчица Муся• 23 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
А у мене в різних чергах будинки навколо, як і у автора. Більш того, два під´їзди з мого дому не вимикають ніколи, а інші два вимикають по чергам.
І висновок не про Франківськ, а про ситуацію з енергією та зв´язком на сьогодні.
Детсадовский полицейский
• 23 декабря 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Саме це я мала на увазі. А так я взагалі розглядаю варіант викупити квартиру у куми, місто мені дуже подобається.
Єдина Країна• 23 декабря 2022
Ответ дляСнежнакомка
, нема сенсу злити туди/сюди
В Харькове есть и свет, и интернет.
Лепешечка• 23 декабря 2022
Ну то що по безпеці дійсно не Бахмут,то це не обговорюється,є багато нюансів і у всіх сферах у звязку з відключеннями,не всі працюють магазини,життя не як раніше,але мусим пристосовуватись як всі і ждати перемоги,до речі люди якось вирулюють у вікні навпроти живе айтішник,то бачу компи і нет працює коли нема світла,значить виходи якісь є
Божий одуванчик• 23 декабря 2022
Я в Киеве. Света нет постоянно. Когда света нет, в 90% связи мобильной никакой. Зазказали установку инетрнета оптоволокна, ждем уже больше месяца. Сейчас поймала соседский вайфай и хоть зашла в инет
Зарядка для хачапури• 23 декабря 2022
Ответ дляЄдина Країна
В Харькове есть и свет, и интернет.
І ракети. Вчора якраз знову.
Снежнакомка• 23 декабря 2022
Ответ дляЄдина Країна
В Харькове есть и свет, и интернет.
Ви серйозно його зараз вважаєте підходящим для життя?
Лепешечка• 23 декабря 2022
Страшновато купувати продукти особливо мясо і молочку,бо неясно наскільки морозять ті холодильники навіть на генераторах ,але загалом якось викритутись можна,ну звісно якщо робота залежить від інтерн.то важкувато
Veronika_100k• 23 декабря 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Комфорт и безопасность это разные вещи...
Детсадовский полицейский
• 23 декабря 2022
Ответ дляБожий одуванчик
Я оптоволокно замовила ще у жовні. В листопаді поставила. Не нарадуюсь. Тільки б заряджати акумулятори
Налетчица Муся• 23 декабря 2022
Ответ дляЛепешечка
Екофлау та старлінк - то вихід. Але не всі потягнуть фінансово.
Заради справедливості можу сказати, що у мене в ІФ інтернет мобільний більш- меньш працює. Діти в зумі вчаться, головне відео вимкнути, ну і за урок 1-2 рази перепідключаються, бо викидує. Водафон краще працює, Київстар гірше. Але це в мене на районі, по іншим може бути і навпаки.
Сумчатая кошка• 23 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
Ну, так автор написала плюс -минус тоже самое. Только в ее доме ещё мобильной связь пропадает.
Одни_мысли• 23 декабря 2022
в моєму місті так само, як в ІФ.
котел опалення виставлений на мах. і в ті 2 години світла - він працює і до гарячих гріє батареї. іноді ще обігрівач включаємо.
проблема з моб. інетом і звязком теж є. Користуємся всіма 3 операторами по черзі.
До котла купили акумултори, але зараз не використовуємо, бо достаньо прогрівається і не всигають нормально заряджатися. На випадок блекауту використаємо.
Інет можно провести оптиковолокно активне. Але дорого 5000-8000грн і чекати 120днів.
Лепешечка• 23 декабря 2022
Ответ дляНалетчица Муся
Я скажу так,як завжди якщо є фінанси то і життя простіше стає,а якщо немає то проблематично,працюючи тут за 10 тис.про портат.станцію чи ще щось в тому плані і мови немає.
Бритоножка• 23 декабря 2022
Ответ дляЄдина Країна
В Харькове есть и свет, и интернет.
Я теж дивуюсь, чому люди звідти виїхали.
неДоЖиру• 23 декабря 2022
Ответ дляДетсадовский полицейский
А что за оптоволокно, зачем оно?
Божий одуванчик• 23 декабря 2022
Ответ дляДетсадовский полицейский
Мы все ждем. Обещают еще через 2-3 недели. У нас только одного оператора можно подключить. Очередь огромная