Бабульция• 23 декабря 2022
Мучить почуття несправедливості
З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
Ответ дляАлекс-1022
Нет смешивают их с говном члены партии слуги народа.
Пожалуйста вот вам показатель отношения
Через пару лет этих людей ваши зе и дальше выбросят на улицу просто. Вы же в курсе как у нас страна приспособлена к инвалидам ? И какая помольщь
Пожалуйста вот вам показатель отношения
Ну то шо їм. Кидати зброю і йти додому. Ще одна розумна вилізла.
Алекс-1022• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Мой посыл в том что не надо закрывать на такое глаза. И хватит вымешать злюсь на простых людей. Хватит уже не на часи. Надо в первую очередь разбираться с такими слугами народа а потом уже с простыми людьми
Ответ дляАлекс-1022
Давайте ви не будете заїжджати. Ваш посил досить прозорий - краще бути з ногами, чим ким завгодно без. Дякую за посил. Я то всю заскріню і на передову, людям, які там і без ніг уявіть собі воюють, на протезах. Нехай почитають слова вдячності від вдячних громадян
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
А про Лондон і мови немає. Я просто бачила яке житло і за яку ціну винайняв знайомий айтішник в пригороді лондона. За ту ж ціну він міг у Києві собі загородний будинок на 300 квадратів зняти. Повністю умебльовпний, із сучасним ремонтом. А винайняв ну дуже скромну квартиру. М´яко кажучи
2 часа как не свою бубочку спать укладывать собрались, но мысли о чужих донатах, налогах, квартирах, поступках, мужьях, решениях с кого спросят, кого вернуть, кого штрафовать, кого ждут, кого не ждут, не дают вам ни жить ни дышать)
Все вас беспокоит,и все у посторонних.
Вы завтракать хоть успеваете с таким количеством не своих вопросов)
Все вас беспокоит,и все у посторонних.
Ответ дляwoman Warrior
Все вас беспокоит,и все у посторонних.
Збиралася, але денний сон з бубочкою призводить до безсоння вночі. Слава богу і тим хто на передовій що є чому переживати. Бо якби всі були як ви - нікамунічєгонєдалжна - то вже б і переживати не було за що.
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Хоч українську вивчити можете уже. Чи у вас і на це є відмовка?
Удалено администрацией...
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Дивлюсь в книгу, бачу фігу. Буває
Фига -это то, что осталось, якщо й було, от вашего украинского.
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Дамочки, я все то заскріню і пошлю на передову , а то дуже мої браття затято воюють. Може нафіг воно їм треба. За таких нічєгонікамунєдалжна ще й життям ризикувати. Багато честі
Я думала, вы уже отправили.Много страниц назад.
Все некогда, за хлопотами, да все чужими.
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Да мржет они сами решат, чтоим делать,нкаонец.Хоть им покой дайте и право решать.
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Да все уже увидели, то именно должны вы.
Совать нос туда, куда ва никто не зовет.И заниматься обсуждениями того, где ваше мнение никого не интересует.
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ще один знавець української мови. А написати все те саме, але українською, слабо?
Не вам.Человеку, который пишет на украинском, отвечу на украинском.
У вас , извините, только его дискредитация.
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Я тільки скріню. Благо багато матеріалу для роздумів. Солдатам на передовій
Ну, да, только читать женскй форум, несомненно.
Ответ дляwoman Warrior
Оце ви дарма. Це відомий в моїх краях криворізький суржик, на якому розмовляють і мої браття. Напишу їм, що на думку, савєтчіц, вони дискредитують тим всу)))
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ойой, а чого ж ви відповідаєте мені? Просто проходьте повз
Я вас спросила, что мне делать?
Ответ дляlilu1990
Ну не повинно. Далі шо? Ви всі живете в якомусь паралельному всесвіті рожевих поні. Ну вийдіть в чисте поле під бахмут і розкажіть вагнерівцям про свободу волі, квантову фізику і що ніхто нікому нічого нє должен. Я впевнена, вони вас уважно послухають і зразу відмовляться від планів вбити вас і ваших дітей.
В цьому реальному світі від якого ви повністю наразі відірвані, треба засунути свою тонку душевну організацію в ж*пу і просто вбивати, що ц роблять мої рідні на фронті. А ваші неробоять, бо бла бла бла
Звідки ви взагалі знаєте, що саме роблять мої рідні. Або що роблю я. Про такі речі не кричать в інтернеті. Зате є купа знайомих, чий чи не єдиний внесок - набухатись по вихідніх «за найшвидшу перемогу».
Давайте трохи спустимося на грішну землю, від демагогії до реалій.
Ви назвете мене порохоботкою та ким завгодно, але мені все одно. Просто ситуація.
Є в мене вже колишня приятелька. Горлянку мені ледь не гризла за те, що я з «партии вайны». Загравала з росіянами (робота, дружба) та готувалася побачити мир у очах кремлівської криси. Я взагалі за останні роки тупо вигоріла зсередини через таких як вона, не єдиний випадок. Бо коли попереджала, що з українцями робитиме русня, то мені з піною біля роту намагалися довести, що я хвора фантазерка. Якраз я чітко розуміла реальність, поки такі перебували у світі рожевих поні.
Тож, за кордон вона з дитиною виїхала митєво з як тут люблять говорити «безпечного регіону». Але стала типу патріоткою, русня вже вороги, «несподівано». Аж за два тижні почала психувати через спроби обговорити з нею новини з фронту, бо в неї «психіка не витримує». Далі. Облік. Який облік, в неї ж маленька дитина, життя попереду. Це я можу воювати, бо діти дорослі, он нехай моя донька кидає все та повертається з-за кордону, де живе не перший рік, та йде на облік, в неї ж навіть дітей немає.
Повертатись знайома звісно не поспішає. Я не засуджую, не дивлячись ні на що.
А от вашу енергію краще в іншому напрямку.
А я вже кажу як є. Видно, що ви молода ще, багато чого зрозумієте, це прийде згодом.
Я розумію ваші почуття, проте у вас аж занадто категоричності.
Ну то почніть із себе, засуньте свою тонку душевну організацію подалі та йдіть до військомату, на власний досвід переживіть це пекло, а потім розповідайте іншим, чиє життя важливіше.
Ви чомусь не пропонуєте запхати в дупу тонку душевну організацію «елітним» втікачам, хто «готував» країну до війни, аж гай шумів, онукам розкошувати вистачить. Чому? Чому ви не бачите інших проблем, що в жодному разі не наближають нас до перемоги, вас хвилює лише те, чи тримає в руках зброю мій син, брат, чоловік.
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Никого не интерсует ваш широко известный в узких краях.
Но назвать это украинским-неуважение к языку.
Ответ дляTakamaka
Крім того що майже вся моя рідня на війні, ще й маю йти до воєнкомата. Мені чесно все одно хто замінить моїх рідних в окопах - син Порошенка, сам Порошенко чи хтось із порадниць. Головне щоб відбулася нарешті ротація. Бо то знущання над людьми - так довго їх там тримати.
woman Warrior• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Як скажете. Але то правда суржик. І ним говорить багато хто у всу.
А я не про ВСУ.Я про вас.
У вас не выйдет манипуляция.
Учитывая, что предыдущие темы вы писали на русском языке, то все ваши посты в этой теме могут расцениваться исключение как глум над державною мовою.
У вас не выйдет манипуляция.
Ответ дляwoman Warrior
А я не про ВСУ.Я про вас.
У вас не выйдет манипуляция.
Я ще й польську і англійську знаю. Можу й ними писати.
Ответ дляlilu1990
Ще запитання: якщо людина давно не збиралася жити в Україні, виїхала або готувалася до виїзду до війни, не має ані нерухомості, ані активів в Україні, назвіть хоч одну причину з точки зору моралі (не закону та обов‘язків), чому вона ціною свого життя має захищати життя тих, хто лише тренується в теоретичних дописах, але сам воювати не збирається? Вам чомусь не подобається пропозиція стати до зброї самій, бо знайдеться тисяча причин цього не робити, правильно?