Бабульция• 23 декабря 2022

Мучить почуття несправедливості

З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Мне пофиг, вот честно у меня семья в приоритете
Удалено администрацией...

lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Ви не впіймали основний момент: в нас від самого початку призиваються цивільні, бо не маємо контрактної армії. Ви ж не додаєте до борщу спочатку спеції, а потім все інше, вибачте за порівняння, але є логічна черговість. З 2014 року вже було більш ніж зрозуміло (розумним людям ще раніше, це я не про себе, звісно), що рано чи пізно на нас чекає повномасштабний звездець.
І шо. Ну зрозуміли. Далі шо
Миззери• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Вы ничем не лучше хитрожопых так как сами не на фронте
На этом спокойной ночи
julil• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
А чем же мы хитрожопые. Не прячемся. Живем по прописке. Моим повестки не приходили. В армии не служили, сын ещё год будет студент, в чем хитрожопость-то…
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
На этом спокойной ночи
Моя совість чиста перед країною. Вона перед моєю сімєю і так в боргу. І вам не хворать. Хіба трохи більше совісті побажаю.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляjulil
О вигулькнула, а то тільки лайкала. Нічєгонікамунєдалжна
julil• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Переводчика можно на сей высер?

lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляjulil
Переводчика можно на сей высер?
Хоч українську вивчити можете уже. Чи у вас і на це є відмовка?
Takamaka• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
А хто ж вас захистить як всі савєтчіци рєшилі що у їхніх бубочок слішкам тонкая душевная арганізация? Всу не безкінечні, їх треба міняти
Частково це правда, всі різні, дійсно є люди, які від вигляду крові втрачають свідомість та мухи прибити не можуть. І саме тому вихід - контрактна армія, це якщо з точки зору логіки та здорового глузду.
Дивіться, такі люди є як серед жінок, так і серед чоловіків. Але ж переважна більшість жінок, що має здібності, відповідний характер та наснагу, не поспішають до армії, навіть у тилу, а тренуються у дописах в інтернеті, бо законодавчо вони не зобов‘язані, і це насправді єдина причина.
julil• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
А в якому з постів ви пишите українською, бо щось не бачу солов’їноі у ваших дописах)))
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Мій брат, божий одуванчик, який не пішов в мед тільки тому, що боявся виду крові, грає на гітарі і дуже любить тварин, в перші дні отримав на фронті заскочив істерику таку, що я боялась за його психічне здоров´я. Та потім адаптувався. Людина до всього звикає. Все інше відмовки.
Takamaka• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
І шо. Ну зрозуміли. Далі шо
Далі мала початися серйозна реформа армії та оборонки, напевне, перегляд структури економіки, створення чисельної професійної армії.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Ну не почалась. Далі шо
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляjulil
Дивлюсь в книгу, бачу фігу. Буває
Takamaka• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Це не є нормальним - змушувати людину звикати до чого завгодно. Я можу продовжити про наслідки для суспільства, але не буду просто через глибоку повагу до тих, хто боронить нашу країну.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Ну звик він. Ну не було у нього вибору. Далі шо. Які ще відмовки в вашому арсеналі.
Миззери• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Это не украинский это суржик
Takamaka• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Не повинно бути такого, щоб у цивільної людини не було вибору - вбивати чи не вбивати, жити чи не жити, більш детально вам намагалися пояснювати інші.
Ви чомусь не бачите виходу, але й сама не йдете до армії, чому? Бо у вас поки що є вибір. І ви зробили власний вибір - не воювати. То чому його не повинні мати інші? З точки зору моралі, а не закону. Просто цікаво.
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Это не украинский это суржик
Ви ніби спати зібрались.

julil• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Ви ніби спати зібрались.
А что критику воспринимаем так болезненно…За старания - похвально. Но называть это безобразие , которым вы изъясняетесь украинским языком…самонадеянно
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Ну не повинно. Далі шо? Ви всі живете в якомусь паралельному всесвіті рожевих поні. Ну вийдіть в чисте поле під бахмут і розкажіть вагнерівцям про свободу волі, квантову фізику і що ніхто нікому нічого нє должен. Я впевнена, вони вас уважно послухають і зразу відмовляться від планів вбити вас і ваших дітей.

В цьому реальному світі від якого ви повністю наразі відірвані, треба засунути свою тонку душевну організацію в ж*пу і просто вбивати, що ц роблять мої рідні на фронті. А ваші неробоять, бо бла бла бла
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляjulil
Та ні, просто дама ніби спати зібралась. Чи сон не йде))) цікаво з якої причини)))
Миззери• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Та вы ж собирались вам Лялю нянчить утром я вам и пожелала спокойной ночи
Вы решили что за вас братья повоюют , тоже хитрржопость та ещё
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Вони спить два рази на день по півтори години і я разом з нею. З десятої, і з другої. А потім ще й вночі. А мені вже вночі не хочеться
Алекс-1022• 24 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Удалено администрацией...
Улучшенный быть крысий с ногами чем кем-угодно без них
lilu1990• 24 декабря 2022
Ответ дляАлекс-1022
Кем угодно це типу солдатом всу. Прикольно ви так одним реченням всушників з г*вном зрівняли.
Алекс-1022• 24 декабря 2022
Автор, смотрите я вам сейчас расскажу куда вам вылить свою злость. Значит находите страничку главы партии нашего Зе и пишите какого лешего это су*а пришла в больницу к военному который лишился ног угрожать ему. Я же надеюсь вы в курсе этой истории?
lilu1990• 24 декабря 2022
Дамочки, я все то заскріню і пошлю на передову , а то дуже мої браття затято воюють. Може нафіг воно їм треба. За таких нічєгонікамунєдалжна ще й життям ризикувати. Багато честі
Алекс-1022• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Нет смешивают их с говном члены партии слуги народа.

Пожалуйста вот вам показатель отношения

Через пару лет этих людей ваши зе и дальше выбросят на улицу просто. Вы же в курсе как у нас страна приспособлена к инвалидам ? И какая помольщь
lilu1990• 24 декабря 2022
Нехай їхня бригада почитає та трохи прозріє. Від нікамунічєгонєдалжна