Бабульция• 23 декабря 2022
Мучить почуття несправедливості
З приходом війни кардинально помінялося ставлення до деяких людей. Коли дізнаюся, що хтось із друзів-знайомих чоловіків виїхав закордон, або планує виїхати - мене накриває лють. Черговий знайомий чоловіка збирається виїзджати до родини і не збирається повертатися. Чоловік постійно про нього розповідає, а я не можу це все слухати. У нас є можливість виїхати всією родиною, але я була і буду категорично проти. Рідні служать. Як побороти в собі цю ненависть до людей? Мені ж повинно бути все одно до чужого життя? Але сприймається це все як особиста зрада!
Ответ дляTakamaka
Ви не впіймали основний момент: в нас від самого початку призиваються цивільні, бо не маємо контрактної армії. Ви ж не додаєте до борщу спочатку спеції, а потім все інше, вибачте за порівняння, але є логічна черговість. З 2014 року вже було більш ніж зрозуміло (розумним людям ще раніше, це я не про себе, звісно), що рано чи пізно на нас чекає повномасштабний звездець.
І шо. Ну зрозуміли. Далі шо
Ответ дляlilu1990
А хто ж вас захистить як всі савєтчіци рєшилі що у їхніх бубочок слішкам тонкая душевная арганізация? Всу не безкінечні, їх треба міняти
Частково це правда, всі різні, дійсно є люди, які від вигляду крові втрачають свідомість та мухи прибити не можуть. І саме тому вихід - контрактна армія, це якщо з точки зору логіки та здорового глузду.
Дивіться, такі люди є як серед жінок, так і серед чоловіків. Але ж переважна більшість жінок, що має здібності, відповідний характер та наснагу, не поспішають до армії, навіть у тилу, а тренуються у дописах в інтернеті, бо законодавчо вони не зобов‘язані, і це насправді єдина причина.
Ответ дляTakamaka
Мій брат, божий одуванчик, який не пішов в мед тільки тому, що боявся виду крові, грає на гітарі і дуже любить тварин, в перші дні отримав на фронті заскочив істерику таку, що я боялась за його психічне здоров´я. Та потім адаптувався. Людина до всього звикає. Все інше відмовки.
Ответ дляlilu1990
Це не є нормальним - змушувати людину звикати до чого завгодно. Я можу продовжити про наслідки для суспільства, але не буду просто через глибоку повагу до тих, хто боронить нашу країну.
Ответ дляTakamaka
Ну звик він. Ну не було у нього вибору. Далі шо. Які ще відмовки в вашому арсеналі.
Ответ дляlilu1990
Не повинно бути такого, щоб у цивільної людини не було вибору - вбивати чи не вбивати, жити чи не жити, більш детально вам намагалися пояснювати інші.
Ви чомусь не бачите виходу, але й сама не йдете до армії, чому? Бо у вас поки що є вибір. І ви зробили власний вибір - не воювати. То чому його не повинні мати інші? З точки зору моралі, а не закону. Просто цікаво.
Ответ дляTakamaka
Ну не повинно. Далі шо? Ви всі живете в якомусь паралельному всесвіті рожевих поні. Ну вийдіть в чисте поле під бахмут і розкажіть вагнерівцям про свободу волі, квантову фізику і що ніхто нікому нічого нє должен. Я впевнена, вони вас уважно послухають і зразу відмовляться від планів вбити вас і ваших дітей.
В цьому реальному світі від якого ви повністю наразі відірвані, треба засунути свою тонку душевну організацію в ж*пу і просто вбивати, що ц роблять мої рідні на фронті. А ваші неробоять, бо бла бла бла
Ответ дляМиззери
Та вы ж собирались вам Лялю нянчить утром я вам и пожелала спокойной ночи
Вы решили что за вас братья повоюют , тоже хитрржопость та ещё
Вони спить два рази на день по півтори години і я разом з нею. З десятої, і з другої. А потім ще й вночі. А мені вже вночі не хочеться
Алекс-1022• 24 декабря 2022
Ответ дляВернитеВалеру
Удалено администрацией...
Улучшенный быть крысий с ногами чем кем-угодно без них
Алекс-1022• 24 декабря 2022
Автор, смотрите я вам сейчас расскажу куда вам вылить свою злость. Значит находите страничку главы партии нашего Зе и пишите какого лешего это су*а пришла в больницу к военному который лишился ног угрожать ему. Я же надеюсь вы в курсе этой истории?
Алекс-1022• 24 декабря 2022
Ответ дляlilu1990
Кем угодно це типу солдатом всу. Прикольно ви так одним реченням всушників з г*вном зрівняли.
Нет смешивают их с говном члены партии слуги народа.
Пожалуйста вот вам показатель отношения
Через пару лет этих людей ваши зе и дальше выбросят на улицу просто. Вы же в курсе как у нас страна приспособлена к инвалидам ? И какая помольщь
Пожалуйста вот вам показатель отношения