Ms. Любмая жена• 24 декабря 2022
Щеплення дорослому від правця у Львові, де?
Де можна зробити щеплення від правця у Львові безкоштовно? Мій сімейний в Києві, я у Львові. Як мені зробити щеплення? Куди потрібно звертатися, де записатися? В хелсі не знайшла, там тільки ковід
Зефирная попка• 24 декабря 2022
Я не во Львове, а в Киеве прививку делала в пункте травматологии. Может и там так 🤷🏻♀️
Ms. Любмая жена
• 24 декабря 2022
Ответ дляЗефирная попка
Сьогодні я була в лікарні, у чергового хірурга, роздуло пальця, була травма. Щеплення мені не запропонували, а зараз я згадала, що сімейний мені телефонував, кликав на щеплення. І думаю, що мабуть таки зробити його і не чекати сюрпризів.
Не знаю де тут травмпункт, уже теж думала, що там можливо зробити.
постою_послушаю• 24 декабря 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Ну так это уже не прививка нужна, а сыворотка или как-то так. Погуглите, при травме непривитым колят что-то другое, не такое как просто для профилактики
Ответ дляMs. Любмая жена
Але робіть там, де холодидьник на генераторі!!!
Санта Барбара• 24 декабря 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
У вас є ВПО? Мають записати до терапевта по місцю.
барабанщица• 24 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
У Львові ел енергію на довго не вимикають. 4 год холодильник ще тримає температуру.
Ms. Любмая жена
• 24 декабря 2022
Ответ дляСанта Барбара
Нема, я не оформляла.
Ms. Любмая жена
• 24 декабря 2022
Ответ дляtarveldy
Дякую, значить потрібно в лікарні, там майже не вимикають