лаМпочка• 24 декабря 2022
Какой ополаскиватель вам помогает от зубного налета?
Пожмаковна• 24 декабря 2022
Хіба діло в ополіскувачі?Нікли ними не користуюся.Діло в хорошій щітці та пасті .
Неместная Я• 24 декабря 2022
От зубного налета помогает чистить зубы 2 раза в день, утром и вечером.
лаМпочка
• 24 декабря 2022
Ответ дляНеместная Я
Делаю это. После чистки в течении дня налет все равно появляется
лаМпочка
• 24 декабря 2022
Ответ дляПожмаковна
Яка паста вам подобається? Бо після деяких відчуття свіжості зовсім немає
Пожмаковна• 24 декабря 2022
На айхерб беру багато років Ксілі вайт сода і щітка Тело ( рівні щетинки)
лаМпочка
• 24 декабря 2022
Ответ дляПожмаковна
Дякую
Стрекозей• 24 декабря 2022
Ответ дляУкраиночка
Автор, придбайте ірігатор. Забудете і про карієс, і про наліт
Навіть і не знала про таке, невже дійсно гарно очищає?
Мурзилка• 24 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Фізіологічний процес?
Пожмаковна• 24 декабря 2022
Ответ дляСтрекозей
Цей апарат більш для вичищення міжзубних проміжків, щітку і пасту ніяк не заміняє, та навіть і нитку не замінить.
Стрекозей• 24 декабря 2022
Ответ дляПожмаковна
То в чому його користь???
Пожмаковна• 24 декабря 2022
Ответ дляСтрекозей
То в чому його користь???
Це більш для тих , хто носить брекети.Бо їжа дуже забивється між них , після кожного прийому проходитись іригатором.Та і гігієна міжзубних проміжків дуже важлива.
Накрыло-не отпускает• 24 декабря 2022
Ответ дляРезвая лошадка
а хто кинув пити каву і стали світліші зуби?
Если свой цвет зубов темный, то светлее они не станут. У зубов много цветов и оттенков.
Здрасьтенька• 24 декабря 2022
https://www.kidstaff.com.ua/tema-17580128.html . у меня несколько дней нет налета, даже, если не чистить зубы.