Постановление Кабинета Министров Украины № 981 от 29 июля 2026 года запускает масштабную автоматизацию воинского учета через объединение государственных баз данных.
Государственная налоговая служба обязана в течение 90 дней передать Министерству обороны персональные данные всех украинских мужчин в возрасте от 18 до 60 лет.
Wendy Rhoades• вчера в 11:08
Ответ дляЧепушилко
ТЦК вычислят всех уклонистов и начнут ходить по домам
а до этого они ничего не знали, да?))
Ответ дляБасина
Можуть бути не охоплені ті, що звільнились, працюють не офіційно. Але їх даних і у податковій не буде.
У податковій є дані на геть усіх, включаючи дітей, яким батьки вже зробили ідентифікаційний код. Навіть якщо людина ні дня в житті не працювала - у неї буде або ідентифікаційний, або відмова від нього у зв´язку з релігійними переконаннями, тощо. Тобто, у податковій якраз повна база населення України, на відміну від реєстрації місця проживання чи даних від роботодавця.
Ответ дляLyudaT
Тема вже була. Мені просто цікаво( от передасть податкова дані про те, що якийсь чоловік є фопом, наприклад. І що буде? Що це дасть ТЦК? Доречі, це і так відкрита інформація з адрксами, телефонами і т.д. Чи що хтось працює на підприємстві Х і має доход У. Що з цьо ТЦК?
може ви поясните, авторе.
определят фактическое местоположение ухилянта. толку что фоп зарегистрирован в одесской области, если работает человек в киевской....
Ответ дляЧепушилко
Личные данные: ФИО, дата и место рождения.
Идентификатор: Регистрационный номер учетной карточки налогоплательщика (ИНН).
Место жительства: Официально зарегистрированное место проживания или фактического пребывания.
Информация о трудоустройстве: Сведения о текущем месте работы, работодателе и занимаемой должности.Финансовый статус:
Данные, связанные с официальными доходами и общим статусом занятости (включая информацию обо всех зарегистрированных ФОП).
Податкова не має інформації про фактичне місце проживання людини.
Ответ дляАпель-синка
и что он им даст, если он отсиживается не по месту прописки и нигде не работает?
Ідентифікаційний код видається один раз на все життя. Ви можете змінювати прізвище, ім´я, адресу проживання - код залишається незмінний. Таким чином вас завжди можна ідентифікувати.
А далі все просто. Зроблять, що скрізь треба буде надавати той код, розшук буде йти по коду. І людина буде повністю заблокованою. Вона не зможе ніде працювати, не зможе обслуговуватися у банку, не зможе звернутися до будь якої державної установи - ні одружитися, ні розлучитися, ні зареєструвати дитину, ні купляти, ні продавати, ні спадкувати, ні дарувати - ні-чо-го. Людина наче є, і її немає. Можуть піти ще далі: меддопомога після пред´явлення ідентифікаційного.
Ответ дляnatlem
так и есть , работать за наличку и тратить деньги только на продукті и вс´. больше никаких прав и свобод
Апель-синка• вчера в 11:29
Ответ дляnatlem
Капитан очевидность?
Медпомощь предоставляется у семейного, для декларации и так код нужен изначально. Заключил договор = уже предъявил код.
П.С. А частному стоматологу окулисту или лору пофик на мой код, особенно если я плачу налом на месте. Написал Вася Пупкин, заплатил и ушел.
И да, пока сейчас идет отлов, никто ничего не делает в плане жениться-разводиться (хотя это он лайн можно сделать), а тем более светиться с покупками-продажами недвиги, все уже всё давно на жен переписали )))
Апель-синка• вчера в 11:30
Ответ дляТА7НЯ7
Ну у кого есть семья и родня, т.е. женщины, то им проще.
Ответ дляАпель-синка
Капитан очевидность?
Зараз хтось шукає по ідентифікаційному коду? А що буде, якщо в розшук подадуть не Іваненка І. І., а власника ідентифікаційного і при зверненні до поліклініки чи лікарні він автоматично буде заблокований і викликатиметься поліція? Різницю не розумієте?
Щодо майна - смішно. Зараз хтось блокує ухилянтам картки? Це ж через суд треба. А зроблять спрощену процедуру - і за розшуком в тцк блокуватимуть певний ідентифікаційний скрізь. Ви спробуйте пожити без документів на практиці, а не в теорії. Якщо серйозно захочуть взятися, то життя ухилянтів перетвориться на пекло.
Апель-синка• вчера в 11:42
Ответ дляnatlem
Можно сочинять любой бред. Клиники не будут блокировать обратившихся.
Представила девочек на ресешене, которые будут ’блокировать’ ухилянтов
или в каждой больничке ОМОН дежурить будет?
Про заблокированные карты тоже смешно - уже давно куча должников с заблочеными исполнительной службой картами выкручиваются как-то, никто не помер от голода.
или в каждой больничке ОМОН дежурить будет? Про заблокированные карты тоже смешно - уже давно куча должников с заблочеными исполнительной службой картами выкручиваются как-то, никто не помер от голода.
Ответ дляАпель-синка
Девочки на ресепшені чудово будуть інформувати НПУ у випадку відповідного розпорядження. І наряд знайдеться, можете не сумніватися. За кордоном посольства не обслуговують чоловіків вже пару років, вас же це не дивує? Чому ви думаєте, що в межах України не зроблять щось подібне тільки в значно ширшому масштабі?
Нічого не буває просто так. Якщо податкову зобов´язали передати коди до Міноборони, то значить щось задумали.
Ответ дляnatlem
вам самій не смішно оте писати про лікарні
Ответ дляnatlem
І що вони будуть робити з тією базою? Як шукати тих людей? Інформації про фактичне місце проживання все одно немає.
Ответ дляБасина
Вони можуть унеможливити життя такої людини. Просто людина блокується за кодом скрізь. Одночасно вводиться вимога надати той самий код скрізь. І людина опиняється поза законом, без жодних прав, без можливості заробити, існувати, лікуватися. Насправді це цілком можливо зробити. І схоже на те, що до цього і йдуть. За кордоном українських чоловіків 18-60 вивели з правового поля. Від серпня 2026 їх тепер і дп документ не обслуговує, не кажучи про посольства. Тобто, українець без паспортного документа повністю перетворюється на нелегала. Я не знаю як люди будуть викручуватися, оскільки хто не зможе отримати нове громадянство, той опиниться поза законом і у новій країні. Так Україна примушує українців повертатися в Україну. Тих хто в Україні, примусять іншими методами. І оцей обмін базами між ДФСУ і МОН - то перший крок, це ж очевидно.
gizzaGinora• вчера в 12:20
Ответ дляЧепушилко
А може в не почнуть 😂
Ответ дляLyudaT
І навіщо тоді податкова?
вот случай в моём городе. остановили человека. Он вежливо полиции сказал причина остановки(решил по закону как показывают в интернете). а его один в гражданском и один в военной форме подскакивают, вытащили отметелили(полиция ж не реагирует), отволокли в тцк, там выяснилось что у него всё в порядке, так его потом и там избили за то что на него время потеряли. а так еслиб как послушный зайчик показал документы сразу, то ничего б и не было....
Ответ дляТА7НЯ7
і, знову ж таки, до чого тут податкова?