ХудМудЖен• 24 декабря 2022

Манікюр, безкоштовно для впо, моделі

Дівчатка, на наступний тиждень візьму 3-е з вас, що б свято було святом, а я потренуюсь)) що пропоную Безкоштовно.. Френч класичний, френч світловідбиваючий)) просто колір з елементами краси) .
Якщо вас буде більше ніж я планую то я кожній з вас напишу, коли буде віконечко з наступного Нового Року!! Тому що ви красунечки і заслуговуєте на щось приємне) ( з вас стійкість і фото)
маминаБубочка• 24 декабря 2022
А какой город?)

автор ХудМудЖен • 24 декабря 2022
Ответ длямаминаБубочка
А какой город?)
Оце я....
Київ... Вибачення....м Святошин найближче
маминаБубочка• 24 декабря 2022
Ответ дляХудМудЖен
Оце я....
Эх, если б Днепр, пришла бы
автор ХудМудЖен • 24 декабря 2022
Ответ длямаминаБубочка
Эх, если б Днепр, пришла бы
Може хто.. Побаче мене і вам зробить..
маминаБубочка• 24 декабря 2022
Ответ дляХудМудЖен
Може хто.. Побаче мене і вам зробить..
Надеюсь, девочки воспользуются. Спасибо вам
автор ХудМудЖен • 24 декабря 2022
Ответ длямаминаБубочка
Все буде
Ку-кусик• 24 декабря 2022
Я была у девушки, очень приятная и сделала красоту. Не в обиду сказано, вы молодец, что продолжаете набивать руку.

Маманя• 24 декабря 2022
Ех, я б прийшла, але працюю(
автор ХудМудЖен • 24 декабря 2022
Ответ дляКу-кусик
Приходьте! ) вже все набагато краще) стараюсь) дуже!
автор ХудМудЖен • 24 декабря 2022
Ответ дляМаманя
Ех, я б прийшла, але працюю(
Так приходьте, коли не працюєте
автор ХудМудЖен • 24 декабря 2022
Ответ дляКу-кусик
Я ВАм.. Точно знаю, хто ви, зроблю безкоштовно завжди, ваші ручки і приємність і фух. ...Витримку ..буду пам Я тати завжди)))
Наталья-Реся• 24 декабря 2022
Просто приємно вас читати, що майстриню, що клієнтку, дякую за позитив, успіхів вам у всьому🤗
Якщо майстриня - початківець забажає подивитися деякі онлайн курси, записи ефірів - безкоштовно, напишіть мені в особисті, у мене є кілька, поділюся🤗
автор ХудМудЖен • 24 декабря 2022
Ответ дляНаталья-Реся
Я залюбки! Напишу завтра!
Ольга -f2d7• 28 декабря 2022
Доброго дня. Я проживаю в Києві. Переселенка з Ірпеня. Інвалід 1 групи. Манікюр тільки на дому. Якщо такий варіант можливий я буду дуже щаслива. Мій телефон 0672343032.
автор ХудМудЖен • 04 января 2023
Ответ дляОльга -f2d7
Я вам завтра напишу.. Подивимось як все можна зробити