Резвая лошадка• 24 декабря 2022
Добрый день) Кто ехал с Украины в Польшу автобусом от НАШБУС?
Скажите ваше мнение или отзывы. Читаю отзывы в интернете и ужасаюсь. Но там то могут писать и конкуренты а тут больше доверяю)
Чеширская кошечка• 24 декабря 2022
Якщо пишуть, то так і є. Я теж засумнівалася у відгуках але поїхала з одним перевізником і була дуже не задоволена
Резвая лошадка
• 24 декабря 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Что у вас случилось? И с кем ехали?
Чеширская кошечка• 24 декабря 2022
Ответ дляРезвая лошадка
Что у вас случилось? И с кем ехали?
Трапилося те, що вибирали з ws і розетками, що було у них вказано, а цього не було.
Резвая лошадка
• 24 декабря 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Нашбус перевозчик?
Чеширская кошечка• 24 декабря 2022
Ответ дляРезвая лошадка
Нашбус перевозчик?
Ні, інший. Але я проте, що якщо люди пишуть, то щось там є. Спеціально глянула з ким їхала. Так от, з заявленого був тільки клімат контроль. З таким успіхом могла поїхати дешевше з іншим перевізником. Лайкбус не рекомендую нікому. Купляла квитки на бусфор, дорогою їхала і писала відгук, не знаю чи пройшов він там модерацію