Борисфенка• 03 августа в 20:22

Як мені пособіє цього місяця навпіл врізали

Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Ромашкинная• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Хлопчик якраз старається, шукає.
Але коштує цей коуч 5600 євро за три місяці. За що??? Джоб-центр їм платить. А на мені економлять, моя.
Читаю Вашу тему.
Іспанській сором.
Типова українка ´мені всі повинні´.

Ви уже там 4 роки сидите.
Ідіть на роботу і залізьте з джобцентра - не буде проблеми.

Згадався анекдот
Один чоловік щодня, коли йшов на роботу, дорогою давав безхатченку два долари.
Одного разу йде й дає йому лише один долар.
— Слухай, а чого один, а не два?
— Та розумієш, криза, грошей мало, діти маленькі...
— І що? Це я тепер маю твою сім´ю годувати?!

Ромашкинная• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Та да. Навмисне цю тему створила, для ілюстрації маразмів.
Живемо, як на мінному полі, вічно якісь цирки з паперами, законами, дивними забаганками. Інопланетяни вони.
Автор - тролляка.
Ромашкинная• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Та у них звичка така, біснуватися. Це вони цікавість свою так проявляють, вирішила їх порадувати під настрій небанальною темою.
Автор - реальна тролляка.