Смурфик• 24 декабря 2022
Повторна температура
Дитина 5 років захворіла у вівторок, висока температура 39,5, трішки горло було червонувате. Три дні температура. В пятницю температури не було але дуже боліли ікри, не могла ходити. Сьогодні цілий день температури не було, ноги нормально, але почався дуже сильний нежить, і перед сном температура 37,4. Завтра будемо шукати як потрапити до лікаря, але може в когось таке було? Це бак інфекція так приєдналась чи може це бути через нежить? Бо вже заснути не можу щоб не думати про це
Ганцю в кєдах• 24 декабря 2022
У нас так. Захворів в понеділок, сильно боліло горло і кашляв трохи. Температура 39,5 збивалась погано. В середу вже 37,5 в четвер нічого не було. Тільки прокашлював. В п’ятницю були на прийомі в лікаря все добре, легені чисті. Сьогодні температура 37,7 та почався поверхневий подразнюючий кашель, схожий як при лорингиті. На вечір температура вже 37. Лікар сказав, що це зараз вірус такий.
Онанимный пользыватель• 24 декабря 2022
Вот прям как у нас. И прошла вроде температура, а тут вдруг по нраой сопли и лающий кашель всю ночь. Думаю как сдать анализы на праздник(
Забыла что?• 24 декабря 2022
Я доросла, але так само хворіла.
Здавала аналіз на бактеріальну інфекцію - чисто. Аналізи чисто вірусні. Уже майже місяцю пройшов, а поверхневий вимотуючий кашель ще лишився.
как тебе такое илон маск• 25 декабря 2022
37.4 це нормально особливо для дітей, особливо на етапі одужання після хвороби.