Чучело-Мяучело• 24 декабря 2022

Кто помнит примету на Рождество?

Помню что-то было про «если встретить на улице первым мужчину, то…»
Но не помню что там именно 😂
Кто помнит? Интересно)
Кружите меня,кружите• 25 декабря 2022
Ответ дляКукусики
Дякую але я агностік )Але Вас зі святом вітаю
Це на Андрія так гадають, на ім´я судженого, питають зранку у першого зустрічного чоловіка, 13 грудня, чи по вашому тепер хз коли

Кружите меня,кружите• 25 декабря 2022
Ответ дляКукусики
Тепер точно зі святом українці Сподіваюсь з наступного року всі церкви офіційно будуть святкувати не 7і не з москалями
При чому тут москалі до нашого різдва?? капець, оце засрали людям мізки чи як ви жили до 2022го? Чи до 2014го коли святкували? Реально ця війна стільки маразму приносить.. політика втручається у традиції.
Кружите меня,кружите• 25 декабря 2022
Ответ дляКукусики
Как тебя зовут?

Утром на Рождество незамужняя девушка должна выйти на улицу и у первого же мужчины, которого она встретит, спросить его имя. Так же будут звать ее любимого.

https://soc.obozrevatel.com/prazdniki/kak-uznat-su...
Ще більш жовту газету не могли знайти?
Кукусики• 25 декабря 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Ще більш жовту газету не могли знайти?
Можу знайти і 10 різних джерел, але від цього нічого не поміняється
Кружите меня,кружите• 25 декабря 2022
Ответ дляКукусики
Від цієї ’гадалки’ теж хоч на різдво питати, хоч ні.