Дівчата, підкажіть, у дитини завтра свято на танцях, вона так чекала... А сьогодні помер прадідусь дитини, мій дідусь. Це гріх буде, якщо дитина піде на свято?
Ляля Убийвовк• 25 декабря 2022
Надо ребёнка посадить рыдать у гроба!
Какие танцы вообще!
Пусть рыдает и не грешит!
Ждала она
З.ы . Вы шибковерующая?
Какие танцы вообще!
Пусть рыдает и не грешит!
Ждала она
З.ы . Вы шибковерующая?
freedom_2015• 25 декабря 2022
якщо дитині не 18 ,то все нормально .В бідних дітей і так зараз мало приводів для свят.Ну і дитині нащо ті страждання ?
Ляля Убийвовк• 25 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
А в 18 они нужны? Страдания?
freedom_2015• 25 декабря 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
А в 18 они нужны? Страдания?
Ну у 18 вже можна допомогти мамі, бабусі чи прабабусі. І зрозуміти, що танці недоречні трохи. Але це навіть і не день похорон чи смерті, а просто проміжний день.
Ляля Убийвовк• 25 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
І в 17 можна допомогти.
І в 15, чому ні?
Ляля Убийвовк• 25 декабря 2022
Ответ дляsammy
Ну не знаю. Для мене це дикість. В сім´ї горе,померла людина,а хтось іде танцювати
О! Святі підтягнулися!
ФеяДлинноногая• 25 декабря 2022
Ответ дляsammy
Не хтось, а мала дитина.
І так літні люди помирають - це нормально.
Хоча і сумно.
Дітей в траурі і на кладовищі я не розумію.
Хоча і сумно.
freedom_2015• 25 декабря 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
І в 17 можна допомогти.
І в 15, чому ні?
Я взагалі вважаю, що дітям в дні організації поховання краще не бути свідками цього. Свою в 11 не взяла на похорони. прадідусь помер за годину до нр, але в 00 зустріли свято і не змушували сидіти і плакати її
freedom_2015• 25 декабря 2022
Ответ дляФеяДлинноногая
Не хтось, а мала дитина.
Хоча і сумно.
+++ до дуже поважних років дожив, чого дитину змушувати страждати за цілком природній процес
Ляля Убийвовк• 25 декабря 2022
Ответ дляfreedom_2015
Ви праві.