Лорка-хлорка• 25 декабря 2022
Ви наважилися на 3 дитину?
Ще минулого року була налаштована на планування , але зараз життя кардинально змінилося - нові умови , нова робота, і хочеться , і колеться. Мені 36, один яєчник, тому не факт , що вийде через кілька років
Результат:
вже голосів:
128 (37.43%)
Результат
84 (24.56%)
Наважилися
80 (23.39%)
Інший варіант
50 (14.62%)
Відклали планування
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляЗубачистка
Закрийте свого гнусного рота щодо війскових.
Я їх не ображала , просто не мій тип чоловіків
Разумная Губка• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Я не була в декретах зовсім, після закінчення лікарняного починала працювати
А дети сами себя ростили, с 2 месяцев?
БлинчикБезСметанки• 25 декабря 2022
Ми хочемо 3 дитину, планували до війни. Потім вирішили почекати. Влітку була завмерла, потім проблеми по гінекології. Але будемо планувати знову. Вік не дозволяє довго чекати.
РукиМыли?• 25 декабря 2022
Я и первого не рожала и не собираюсь вообще. А сейчас так вообще не понимаю тех, кто рожает третьего, пятого и тд.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляРазумная Губка
А дети сами себя ростили, с 2 месяцев?
Не самі , коли я працювала , то підміняв чоловік
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Успіхів
Разумная Губка• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
За мене ніхто життя не кладе , я цього не хочу
А что хотите?
Чтоб нас варвары захватили?
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляРазумная Губка
А что хотите?
Чтоб нас варвары захватили?
Ми про себе подбаємо самі
АБВГДэшница• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Ми про себе подбаємо самі
Цікаво як би ви дбали якби країни європи не відкрили свої двері…
Певно стали б у перші ряди на отримання рашистськогт паспорту а чоловік здався б у полон щоб не класти своє життя… бо то ж не ваше
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Ми їхали з звичайною біометрією і взагалі не знали, що буде якийсь прийом біженців
АБВГДэшница• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Зі звичайною біометрією ви б вже і назад давно повернулися
лаМпочка• 25 декабря 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Чому в Європі? Ми маємо право на репатриацію в Ізраїль. Мій брат мав влітку 2022 релокуватися в Португалію, домовленість з головним офісом в силі. Двоюрідна сестра з сім´єю мають нерухомість в Туреччині,звичайно, поїдуть туди. Не всі мають роботу на курях в Польщі за мрію.
Чому ж раніше не виїхали?
Зараз про ’не повернусь’ кричать в основному ті, хто далі затоки не виїхав ніколи.
Лорка-хлорка
• 25 декабря 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Залишилися б нелегально , не повернулися б точно
ДваДваВосемь• 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Чому ж раніше не виїхали?
Відкривайтеся - надішлю вам фото сторінок закородонного паспорта, в тому числі американські і канадські візи. Тільки ж не відкриєтеся, зассите, так?
Банально - на зарплатню айті в Україні ми можемо дозволити собі в десятки разів більше, ніж будь-де, а особливо в Ізраїлі. Там ми б отримували рівно стільки ж, скільки тут. Тому туди ніколи не збиралися. Дивилися неспішно на Фріско, на Ау, але вік дозволяв не поспішати. А у війну не вірили. І дуже про це шкодуємо. Зараз дохід не впав в доларах ні на цент. Сдава б-гу. Але знаходитися в країні, яка порушує права людини, обмежуючи її пересування, не збираємося. Це образа на покоління.