Лорка-хлорка• 25 декабря 2022

Ви наважилися на 3 дитину?

Ще минулого року була налаштована на планування , але зараз життя кардинально змінилося - нові умови , нова робота, і хочеться , і колеться. Мені 36, один яєчник, тому не факт , що вийде через кілька років
Результат:
вже голосів: 342
128 (37.43%) Результат
84 (24.56%) Наважилися
80 (23.39%) Інший варіант
50 (14.62%) Відклали планування
Леплю из пластилина• 25 декабря 2022
Ответ дляDianichka
Мой муж так тоже говорит. Из нашего опыта. Нам легче и организованней, когда семья увеличилась. Почему? Может опыт...Но это нам! Очень много мам, которым до тошноты тяжело только с одним ребенком: и физически, и финансово, и карьеру порушили, и денег мало, и отношения с мужем, как правило, ухудшаются, и рожать больно и дорого. И квартира съемная. Они думают. что так у всех...
В мого шефа 6 діточок. Коли люди дізнаються, то відразу кажуть що ’це тому,що він бабій і кожна нова жінка хотіла його утримати дитиною’, ’для чого плодити жебраків?’. Відразу закривають свої роти,коли виявляється,що жінка у нього одна, а сам він входить до українського списку Форбс.

Dianichka• 25 декабря 2022
Ответ дляЛеплю из пластилина
Представляю их лица)) Супер!
Бутербродница• 25 декабря 2022
Пока автор тут торчит целый день, могла бы с мужем уже третьего склепать на шею французким налогоплательщикамТролль тролльный. Я не верю, что есть аж такие странные.
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляБутербродница
Ми самі платники податків
Бутербродница• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Ми самі платники податків
Ммм, интересно. Если у вас хватает клепки работать во Франции, содержать двоих детей, плюс себя, платить за съём, то почему вы, два взрослых человека не можете решить рожать или нет? Это же ваша семья или как?
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляБутербродница
Бо обставини дуже змінилися , порівняно з минулим роком , тому і важко наважитися
Бутербродница• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
А если вам тут скажут рожать, вв родите, а потом обстоятельства опять изменятся? Назад уже не засунешь.

автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляБутербродница
Я питаю досвід тих, хто в схожій ситуації
ksena555• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
на орендованій квартирі дуже важко за кордоном. В любий момент можуть попросити на вихід.
І що будете тоді робити? Всі в курсі як з дітьми важко орендувати квартиу, а тут аж троє...
Чоловіка з/п зможе покрити всі витрати(оренда, харчування, інколи лікування)?
ДваДваВосемь• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
В перший день можна було, нам про заборону виїзду сказали вже в черзі на кордоні
Яким чином до 20.00 24 лютого ви доїхали б з Центральної чи Східної України?
ДваДваВосемь• 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Маю надію
Ви думаєте, хтось повернеться?
Ми, на превеликий жаль, зараз в Україні, спеціально сидимо в прикордонному місті. Як тільки знімуть заборону на виїзд чоловіків - через 40 хвилин будемо на кордоні. Ні квартири не будемо продавати, нічого. І так зроблять, впевнена, 50% чоловіків.
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляksena555
Оренду, харчування може , медицина страхова
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Я з заходу
лаМпочка• 25 декабря 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Ви думаєте, хтось повернеться?
Я знаю масу чоловіків, які мають дозвіл на виїзд і нікуди не їдуть.
Повернуться теж багато.
лаМпочка• 25 декабря 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Ви думаєте, хтось повернеться?
І ще- ви думаєте европі дозволить всім залишитись? Не смішіть, попросять майже всіх додому
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Відколи було проблемою залишитися в Європі?
лаМпочка• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Раніше не було, тепер буде складніше
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Раніше не було, тепер буде складніше
Чим складніше? Умови не змінилися
лаМпочка• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Чим складніше? Умови не змінилися
Побачимо

автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Побачимо
Нема що бачити, реально нічого не змінилося
ДваДваВосемь• 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Чому в Європі? Ми маємо право на репатриацію в Ізраїль. Мій брат мав влітку 2022 релокуватися в Португалію, домовленість з головним офісом в силі. Двоюрідна сестра з сім´єю мають нерухомість в Туреччині,звичайно, поїдуть туди. Не всі мають роботу на курях в Польщі за мрію.
ДваДваВосемь• 25 декабря 2022
Ответ длялаМпочка
Повернуться теж багато.
Ну-ну, поговоримо через 3-4 місяці після відкриття кордонів.
ДваДваВосемь• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Я з заходу
Так ви всі хитрозроблені. Вас же так сильно бомбили
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Де я писала, що нас сильно бомбили?
ДваДваВосемь• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Де я писала, що нас сильно бомбили?
А чого ж ви поїхали? Від страшної війни?
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Бо через війну нема умов для нормального життя
ДваДваВосемь• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Солодко жити, знаючи, що зайняли місце жінки з умовного Маріуполя?
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Я нічиє місце не зайняла
ДваДваВосемь• 25 декабря 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Я нічиє місце не зайняла
За 300 чи за 400 баксів хату здаєте? Там, де сильно бомблять?
автор Лорка-хлорка • 25 декабря 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Де сильно бомблять? Будинок не здається, а продається