Вареный лук• 25 декабря 2022
Чистая фантазия но что если...
Цель ковида были не прививки вообще, а сбор наших днк через тесты...??? а тот я тут случайно наткнулась на сайте одной лаборатории на " З цієї причини ми ніколи не продамо вашу ДНК третім особам." Эмм а так можно было продать днк? а дальше что?
Кили и Манджаро• 25 декабря 2022
Ответ дляВареный лук
ну по по последнему это и без тестов очевидно, для для выживания достаточно воды и еды, а не соревнований и концертов
Нужно еще отопление, электричество, медицина и многое другое.
Вместе с тем, деятельность значительной части населения не является критически важной для социума. Выводы можно сделать самые разные.
Пошаманю• 25 декабря 2022
Ответ дляКили и Манджаро
Деятельность кучи народа не важна для общества в критической ситуации. Это яснопонятно и без ковид изоляции. И что? Какая практическая польза от сего вывода, которую в обозримом будущем можно использовать и ради которой положено столько усилий?)
Не в общей опасности речь, а в санкциях за нарушение порядка. В парк не ходили не потому, что опасно, а потому что штраф можно схлопотать. Равно как и за неношение маски.
Яичница с беконом• 25 декабря 2022
Ответ дляНежная Лапка
Ціль ковіда то чіпування гамериканськими вакцинами
А ДНК ваше отримати можна і більш простіше...
О, а розкажіть, як виловлювали і рівномірно розподіляли між людьми чіпи з ампули, яку розділяли на 6 людей, бо там 6 доз? )
І ще одне питання на подумати. Нафіга комусь вас силоміць чіпувати, якщо без смартфона і електронної ідентифікації ви все одно зараз ніхто і звати вас ніяк?
Нежная Лапка• 26 декабря 2022
Ответ дляЯичница с беконом
Якщо з одного диска поставити віндовс на мільярд чи трильйон компютерів то так зване імя/код компютера у всі буде різне... так само і генерація/присвоєня мак адреса відбувається за певним алгоритмом
І для камер які розпізнають облича тоже ніхто нікого не фоткав і в базу не вносив, ви це зробили самі через соц мережі, і так само через ті соц мережі з привязкою чіп/телефон вас ідентифікувати елементарно (так як додатки без вашого відома можуть як включити так і виключити будь яку функцію)...ну як не всіх то 50-80% які є активні і можуть мати інтерес/загрзу для відповідних служб
Нежная Лапка• 26 декабря 2022
Ну і ще так для роздумів... зайдіть в блютуз/додаткаво/ прорами які вмикають блютуз, і там буду гугл пей, і він може вмикати блютуз, хоча в дозволах програми непише що вона має доступ до блютуз...
Яичница с беконом• 27 декабря 2022
Ответ дляНежная Лапка
Банк ID. Там ваші реальні документи. І ніяких соцмереж не треба. Ваш коментар підтверджує моє друге питання. А перша ви просто проігнорували
мабуть незручне
Нежная Лапка• 27 декабря 2022
Ответ дляЯичница с беконом
мабуть незручне
На перше я вам відповів також в першому речені.
Малось на увазі що чіп/чіпи/наніти... чи що воно таке при попадані в організм згенеровує той мак адрес на основі електричних/хімічних/біологічних процесів організму.
Якщо додумались до таких чіпів то генерація і присвоєня унікального мак адреса то вже елементарно
Я думаю ви чули що наніти то вже реальність а не фантастика!? Чи наука ще не придумала нанітів? (їх реальний фунціонал/ожливості ми поки не чіпаєм...або про то поки мовчать)