Играю у края• 25 декабря 2022
Син мріє поїхати до Львова. Хочу поїхати в січні (на його день народження). Куди
Піти? Що подивитися? Як правильно все організувати?
Я ніколи в ті краї не їздили.
Можливо,хтось щось бронював чи винаймав житло недорого. Або їздили автобусним туром. Поділіться,будь ласка. Дякую.
Живемо в Києві. Дякую
Я ніколи в ті краї не їздили.
Живемо в Києві. Дякую
Губы рыбы• 25 декабря 2022
Хостел или квартира посуточно.
Океанариум, площадь Рынок, мастер-класс по изготовлению шоколада в Майстерне
Играю у края
• 25 декабря 2022
Ответ дляГубы рыбы
Хостел или квартира посуточно.
Спасибо большое
Кима_кепка• 25 декабря 2022
Мої теж мріють. У Львові ми не були. Але зараз мене такі думки не відвідують.
Живу зараз у глухому ’ селі’, хоч це і місто. І рухатись звідси нікуди не збираюсь, бо небезпечно. А тут тихо. Мрію спочатку повернутись додому,коли скінчиться війна, а потім вже подорожувати.
Може я така перелякана одна, але це моя думка.
Своего не предлагать• 25 декабря 2022
Їздили давненько. Винаймати можна через букінг-вигідно! Поселіться біля центу, все під рукою. Ми брали одну комплексну екскурсію-отримали массу емоцій! Ех хочу ще.
На паровозе• 25 декабря 2022
Квартиру винаймайте максимально близько до центру.
Львів доволі компактне місто. Всюди можна пішки дійти і подивитися.
Все до центру прив’язане
Играю у края
• 25 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Ви праві теж)
Я знаю,що моя мама буде в шоці від моєї ідеї. Але і в Києві всяке буває... А хочеться хоч щось побачити. Тим більше, зробити це як подарунок для сина.
Губы рыбы• 25 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
Прилететь может везде, даже в ваше село.
Так что едьте и не бойтесь, сколько той жизни
На паровозе• 25 декабря 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
О, про екскурсію підтримую
Играю у края
• 25 декабря 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
Дякую
А яку брали екскурсію? Чи просто знайшли в Інтернеті?
Играю у края
• 25 декабря 2022
Ответ дляАнонимчик
На Букинге или airbnb посмотрите квартиры.
Дякую
На паровозе• 25 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
Дякую
В центрі міста є місця, де їх пропонують
Там можна обрати на ваш смак
Фокус-Покус• 25 декабря 2022
утром берете автобусную экскурсию на Великий замок
днем пешеходную по центру
вечером в оперный театр
днем пешеходную по центру
вечером в оперный театр
Дядя Жора• 25 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
А где именно вы сейчас?
Анонимчик• 25 декабря 2022
Раньше от площи Рынок ходил экскурсионный автобус. Интересная была экскурсия. Сейчас не знаю, ходит ли. Сходите на Высокий замок. Ещё на Ратушу можно было подняться, тоже на площе Рынок.
Ля-ля-ля• 25 декабря 2022
Ответ дляКима_кепка
і я така, далі свого міста провінційного побоялася б зараз виїжджати, хоча люди не бояться, їдуть куди їм треба
Несу пургу• 25 декабря 2022
Летом были с сыном.
Жили в гостинице. С завтраками. Лично мне так удобно. Где-то утром полноценно поесть не дешевле.
Да, надо в пешей доступности от Площа Ринок.
Советую взять обзорную экскурсию на автобусе. Интересно. Нигде столько не услышишь.
На Площе Рынок пешие экскурсии.
Короче выбирайте тематику по вкусу.
Океанариум тоже просто супер!
На Площе Рынок пешие экскурсии.
Короче выбирайте тематику по вкусу.
Океанариум тоже просто супер!
Несу пургу• 25 декабря 2022
Ответ дляАнонимчик
Летом были автобусы. Ездили.
Играю у края
• 25 декабря 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Всі їздять ... А ми живемо все життя в Києві і я ніде не була. Хтось їздив закордон,по містам,а я завжди сиділа в місті. Декілька разів була на морі і все.
Виходить,що життя йде повз нас... А чи буде завтра? Я не знаю. Хочеться щось побачити
Робот Вертер• 25 декабря 2022
Ответ дляАнонимчик
Высокий замок сейчас закрыт..
Несу пургу• 25 декабря 2022
Ответ дляИграю у края
А что львовяне скажут по свету? Приехать и сидеть в темноте такое себе удовольствие. Мы были летом. Гуляли допоздна. А сейчас не знаю.
Зам Ам• 25 декабря 2022
Ответ дляНесу пургу
В нас цей тиждень на 2 год в день немає світла, а ці три дні не вимикають взагалі.
Анонимчик• 25 декабря 2022
Ответ дляЗам Ам
Везёт вам) У нас по графику все время отключают. Сегодня только не отключали и вчера вместо 4 часов на 2,5 отключили. Львов.
Зам Ам• 25 декабря 2022
Ответ дляНесу пургу
До сусідки діти вчора з Києва приїхали, то в них 6 днів світла майже не було, в квартирі 8 градусів тепла.
Жена сына• 25 декабря 2022
Ми були ось в кінці листопада там - автобуси екскурсійні на місці, думаю вони працюють. Це в центрі поруч з ратушею. Але ми не скористались, не вистачило часу. Гуляли по центру, там купа цікавих місць. Обов*язково - майстерня шоколаду, копальня кави, Криївка. Ще ми потрапили в Реберню (там великі черги, але нам пощастило) - дуже круте місце. В центрі дуже багато хостелів (недорого). Ми жили у хостелі Hi-hostels, зручно, що поруч Пузата хата, де можна смачно і відносно недорого поїсти. Хоча в хостелі є також кухня. Ми їздили на танцфестиваль з дітьми, то на погуляти було мало часу. А так то все там в центрі, компактно. Їздили якраз 19 листопада, після двух масованих ракетних обстрілів, але світло в центрі Львова не вимикають. Принаймні на той момент було так. В нас теж були сумніви - їхати чи ні, але не пошкодували ні разу.
Зам Ам• 25 декабря 2022
Ответ дляАнонимчик
По графіку не більше ніж на 4 години, це нормально.
Викасикрет• 25 декабря 2022
Ответ дляЗам Ам
Музей електрифікації Львівщини раджу відвідати
Вже не вперше радять цей музей.
Що в ньому цікавого?
Зам Ам• 25 декабря 2022
Ответ дляВикасикрет
Вже не вперше радять цей музей.
Що в ньому цікавого?
Все цікаве. Історія електрифікації Львівщини ще за Австро-Угорщини розпочалася. Дорослим теж цікаво.