Ума Палата• 26 декабря 2022
Що вам допомогло вийти з тяжкої депресії ?
Скільки ви лікувалися? Коли спостерігали покращення? Немає сил, постійний головний біль, негативні думки.
забиякина• 26 декабря 2022
Ответ дляУма Палата
Просто виникають. В осінньо - зимний період тяжко
Вітамін д великі дози, робота, там нові друзі, хоббі, спорт, психолог дав книги почитати.
забиякина• 26 декабря 2022
Ответ дляУма Палата
Відсутність самореалізації. Але я з цим змирилась
Це найпростіша з проблем. Чому не вирішуєте?
забиякина• 26 декабря 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Если не доверяете врачу - смените его. Ничего в ад страшного нет.
А я вважаю, що ад це шлях внікуди. Треба працювати над собою, таблетка ж не вирішить проблему автора з самореалізацією і самооцінкою.
забиякина• 26 декабря 2022
Ответ дляIcekream
Потому что,автор,извините ,но то,что у Вас фигня,я страдала таким,сейчас считаю,что это просто ерунда,а вот,когда у меня за месяц умер отец,ребенок и я узнала,что мне жить осталось лет 10-вот где депрессия.ниче,вылезла,живу(семья,дети,планов лет на 30)так что не гневите Бога.
Ви праві на 1000%. Яка ви молодець, респект

Кима_кепка• 26 декабря 2022
Мій друг знаходився в депресії декілька років, літом пішов в зсу, зараз приїзжав на пару днів додому, ніякої депресії не залишилося
Santa-c3fa• 26 декабря 2022
Спорт, спорт, фізичні навантаження стимулюють вироблення гормонів щастя, як їх називать, ад дуже важко підібрати, тай здебільшого просто пригнічують, ще й додають зайвої ваги, що потім буде гнітити зовнішній вигляд
Лилия-ef98• 26 декабря 2022
Поменяйте обстановку ,может даже надо уехать в другую страну,благо вас там не оставят без еды ,жилища,еще и социалку будут платить.Посмотрите на мир,успокойтесь.
Королева красоты• 26 декабря 2022
Ответ дляУма Палата
Занятость
Было так же много лет
Сейчас в другой стране - некогда просто , каждый день кудато бегу , забот вагон . Не присесть .
Было так же много лет
Королева красоты• 26 декабря 2022
Еще наверное помогло общение , много друзей знакомых сейчас , это сильно вытягивает . Вот разъехались на каникулы домой , на курсах каникулы , ходить регулярно никуда не нужно - и уже немного грустинка накатывает ( реально друзья и общение вытягивает из деприсона
А у нас макарошки• 26 декабря 2022
Ответ длязабиякина
Ну ад вони для зменшення симптомів, вони самі по собі не вилікують. Але декому щоб елементарно вийти з дому і дійти до лікаря на терапію необхідні медикаменти.
Ну і бувають різні стани, при яких ад і лікують, якто при тривожних станах, наприклад. Це як милиця. Допомога.
Ума Палата
• 26 декабря 2022
Ответ дляА у нас макарошки
Мені тяжко вийти з дому. Рідко виходжу