Голубая фишка• 26 декабря 2022
Срок действия загранпаспорта 2 месяца и выезд в Польшу
Подскажите, пожалуйста, если у дочки 11 лет срок действия загранпаспорта заканчивается через 2 месяца, она сможет выехать из Украины и въехать в Польшу или развернут?
Херсон це Україна• 26 декабря 2022
Для Польши 3 месяца после выезда оттуда должен ещё действовать паспорт.
Голубая фишка
• 26 декабря 2022
Ответ дляYa tyt
І йдіть одразу робіть новий, можна мати два.
Так, дякую. Ми вже новий заказали в ЦНАПІ, терміновий, але зараз термінів не дотримуються, нажаль, через складну ситуацію, до нашого виїзду не встигнемо його отримати,, можуть передати перевізником пізніше. Нам головне, щоб виїхати вдалося по старому, термін дії якого спливає 26 лютого
marinaBraun• 26 декабря 2022
Ответ дляГолубая фишка
А хто його забере?
Хіба не дитина має його отримати особисто ?
Голубая фишка
• 27 декабря 2022
Ответ дляmarinaBraun
А хто його забере?
До 12 років може один з батьків без присутності дитини забирати