Для драки• 26 декабря 2022
Як ви їздите за рулем з малюком? Він постійно кричить
Та никада в жизни• 26 декабря 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Ви зовсім здуріли...з дитиною за кермом
Ну пупсік же плаче в неї
Соня-сонятко• 26 декабря 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Ви справді не розумієте між чим і чим обираєте? Між життям власної дитини і тим, щоб приїхати кудись вчасно. Воно справді того варто?
Не вчасно. А взагалі приїхати. Тобто котитись хоч якось. Або просто стояти на узбіччі, то скільки, годину, дві, три? Добу?
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ви погано знаєте правила користування автокріслами? Кожну годину потрібно виймати дитину і поносити, і вуаля дитина знає, що можна інакше . А їздили ви з дитиною 12 годин у дорозі? Також дитя весь час в кріслі сидить . От не нада брехати що так.
Я 17 часов ехала, ребенок был в кресле всю дорогу
МЕСТО_Встречи• 26 декабря 2022
Ответ дляalisarich
Хочу бачити цю святу дитину. 17 годин 5 місячна дитина сиділа прив’язана в кріслі і не орала ? 😂 чи ви 5 річку прив’язали і тепер хвастаєтесь які ви молодець? так порадниці молодці це небезпечно , критикуйте мене. Але я й без вас знаю. Я описала свій досвід. Більше не ізджу з малим сама.
Ответ дляМЕСТО_Встречи
На тот момент ребенку было 6 месяцев. И да, он не орал, похныкивать иногда, я успокаивала. А вы я смотрю сама слегка не в адеквате и нервная, и ребенок у вас поэтомуОРЕТ. Слово еще какое идиотское
пАлАвинкА• 26 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Так, котитись або стояти.
Уяввть, що ви тримаєте дитину за ногу за перилами балкону, ну щоб вона перестала плакати.
Соня-сонятко• 26 декабря 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Так, котитись або стояти.
То як ви доїдете додому у такому випадку?
Я їхала пізно увечері взимку по районній дорозі, ніде нікого. Дитина в істериці, тільки заспокою і сажу в крісло- істерика. Ваші дії?
МЕСТО_Встречи• 26 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
І мені цікаво, їх дії ? Я навіть дитину готова надати на тест драйв.
пАлАвинкА• 26 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Їхати,не зважаючи на крики. Дитина втомиться в заспокоїться, або заспокоїться вже вдома. Іншого виходу нема.
МЕСТО_Встречи• 26 декабря 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Дитина від крику починає задихатися . Що робити?
пАлАвинкА• 26 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Зупинитися, почекати та їхати далі
МЕСТО_Встречи• 26 декабря 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Зупинитися, почекати та їхати далі
Зупинялась разів 5, годувала, перевдягались. Заспоїлася . Саджу в крісло, сідаю іду . Дитина спочатку просто плаче , потім істерика, не може дихати. Я стаю знов. На вулиці темніє, на носі комендантська година, коли взагалі на вулиці не можна бути. Що дальші мені робити?
Дуняша• 26 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Это истерика. Ребёнок так сделал и все было по его. Теперь он этим пользуется. Не хочет сидеть - поорал и вуаля, взяли на руки. У меня сын такое практиковал с 2-3 мес., когда выкупил, что деда можно этим испугать)))))). Садить и ехать, если надо.
А как по другому? Брать на руки водителю - ну это вообще опасно, при малейшем резком торможении ребёнок будет раздавлен о руль.
И у моих родителей дочка не ездила в кресле, потому что «она не хочет». У меня хочет, а у них - нет. Дети прекрасные манипуляторы, если понимают, что родители дают слабину.
пАлАвинкА• 26 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Нормальні батьки обирають життя дитини. І так,комендантська година ніяк не загрожує її життю, навіть,якщо вам доведеться заночувати на блокпосту
Соня-сонятко• 26 декабря 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Ви бачили хоч раз синю від крику дитину? Хоч погугліть чи що, це небезпечно для дитини більше, ніж ризик ДТП.
Дитина в 2-3 міс не може маніпулювати. Діти різні от і все. Але раз у вас такого не було, то ні в кого не може бути, так?
МЕСТО_Встречи• 26 декабря 2022
Ответ дляпАлАвинкА
До місця призначення 40 хвилин їхати, а мені з дитиною сидіти на блок посту? І комендантська година загрожувала життю . У мене знайомого мало не застрелили на блок посту , через те що їхав у 12 годин ночі, хоча у нього і був дозвіл.
Соня-сонятко• 26 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Пишуть ті, у кого другі діти, з іншим темпераментом. З народження бувають флегматичних, їм все пофіг. Такі і на дальняки в кріслах висиджують, а їх батьки нам тут написують))
Соня-сонятко• 26 декабря 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Так тоді прийдеться жити на блокпосту, дитина ж кричатиме знову і на другий день))
пАлАвинкА• 26 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Будете їхати стільки, скільки треба. Ну а якщо нерви зовсім погані, то викликайте когось собі на допомогу
пАлАвинкА• 26 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Пишуть ті,хто знає, що є правила за порушення яких- смерть
Дуняша• 26 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
На блок посту объясняете ситуацию и просите сопровождение, думаю, учитывая наличие ребенка, вам бы помогли. Мы проезжали миллион блокпостов в марте, дети в приоритете были. Так что все проблемы решаемы.
А вообще, как можно отправиться в такой путь самой, зная что ребёнок будет орать? Неужели не было вариантов ехать с кем то в сопровождении?
пАлАвинкА• 26 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Знайомий явно був без дитини, тому можете за це не переживати
МЕСТО_Встречи• 26 декабря 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Опишіть покрокового що мені потрібно було робити? Я описала свою ситуацію , яка в мене була 1 раз, варіант стояти ніч серед поля мені не підходив( надіюсь розумієте чому)
пАлАвинкА• 26 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Не має значення хто з вас маніпулює ви чи дитина. Має значення одне- ви сама створюєте умови,в яких ваша дитина може загинути щомиті.
МЕСТО_Встречи• 26 декабря 2022
Ответ дляДуняша
Їхала 1 раз. Не знала що дитина буде орати. Супроводжение, щоб до мене в машину сів якийсь військовий з автоматом і відвіз мене додому? А потім куди його?
АБВГДейка• 26 декабря 2022
з народження, дитина у автокріслі, якосьбул що вкласти не могла, покоаоа в машину, поїздила - вона заснула
МЕСТО_Встречи• 26 декабря 2022
Ответ дляпАлАвинкА
У вас взагалі діти є? Що ви пропонуєте ні на яку голову не налазить
Дуняша• 26 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Машиной впереди чтоб сопроводили, рядом с вами, как угодно. Как обратно - не ваш вопрос. Одинокой женщине с малышом во время войны помогли бы.
Обычно на блокпостах стояло много людей, местные все на машинах, нашли бы вам сопровождение, либо же както по другому помогли. Надо использовать все возможности.
пАлАвинкА• 26 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Храни Бог вашего ребенка,ему досталась мать- идиотка
МЕСТО_Встречи• 26 декабря 2022
Ответ дляДуняша
А чим би таке супроводження мені б допомогло? Це була провінційна область, де машин на дорозі не так багато їздить .