вкрации• 26 декабря 2022
Хто виїхав в США по програмі, шкодуєте?
ТочноБудет• 26 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я не знаю подробностей,но выехали только во время войны,хотя карту выиграли раньше, наверное деньги собирали
В тому й річ. Вони планували. А вимушені по програмі для біженців більш спонтанно виїхали.
Хомяк с пастой• 26 декабря 2022
Ответ дляПросериарила молодость
Не знаю за 8, да в Нью Йорке, это оооооочень мало. Сама в Канаде живу, не самый центровой город, но и здесь и близко не вижить получаю 8 долларов в час. Даже 15 в час получая, в Нью-Йорке и работая часов по 10 в день не выжить. За 8 в час не реально выжить в Нью-Йорке, не может она столько получать.
тем не мение получает. еле выживает. по 14-16 часов ежедневно ипашит человек, что б только поесть и крыша над головой была. плюс какие то сбережения с собой были для начала. дальше с таким успехом будет сложнее. Может с голоду пойдет унитазы мыть. Но человек 15 лет вкладывался в профессию. Она не просто там ногти пилила а была востребованым спецом. И школу маникюра свою имела, и годами наработанную базу, и признание, ей нравилось ее дело, а щас это все псу под хвост и тряпкой махать за еду, зато в Америке. но она пока не жалуется. так завуалировано, все ж страна возможностей, все ж опыт интересный.
ТочноБудет• 26 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Виїхали більше 10 знайомих сімей , всім подобається , звичайно , що спочатку важко і потрібен час на адаптацію
Можливо ще є різниця чи всією сім´єю виїхали чи ні
Просериарила молодость• 26 декабря 2022
Ответ дляХомяк с пастой
Я не верю, что можно выжить в Нью-Йорке получаю 8 долларов в час, это не реально, кто то из вас двоих говорит не правду.
Хомяк с пастой• 26 декабря 2022
Ответ дляПросериарила молодость
пусть будет так, не верить ваше неотьемлимое право.
все по ГОСТу!• 26 декабря 2022
Ответ дляТочноБудет
конечно они планировали, они еще и ребенка планируют сделать ЭКО, у нас это наверное дешевле, но морально там проще
ТочноБудет• 26 декабря 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Їх не можна прирівнювати до тих, хто по програмі для біженців.
До війни у мене були плани літо пожити в деяких країнах. Можливо, в майбутньому, через бізнес, мігрувати. Але це так було , на рівні думок. В США я просто хотіла на Різдво в Нью-Йорк))
Коли реально опинилася не в Україні то єдине бажання - повернутися додому. Я морально зараз не готова до міграції. Це було не на 100% моє рішення. Воно було не сплановано заздалегідь, не продумано детальний план як жити, що робити. Не вивчено законодавчу базу.
Так, мені не потрібна робота, мені легше, в чомусь, бо є чим займатися. І все неначе добре складається. Але, блін, я в середині не готова. Такі як я також хочуть повертатися. Бо , як то по дитячому не звучало б , ’ я так не хотіла ´.
А дівчатам бажаю щастя) хай все вийде у них 🙏
Пукимончиг• 26 декабря 2022
Ответ дляДА да да
Паразиты
Так добре за кордоном тільки тим, хто в Україні нічого не мав. Вони у захваті, бо нічого не доклавши мають більше, ніж все своє життя до цього .
Конфиденциальность• 26 декабря 2022
Ответ дляТочноБудет
Більшість сім´єю
Ответ дляТочноБудет
ТАК!!!
Це ключовий момент.
Не знаю, як сім´ї виїжджають з чоловіками, всі інваліди чи багатодітні, але їм то точно нормально живеться.
Я не шкодую, що в США. Але я повертаюсь.
Країна дуже сподобалась! Сита, усміхнена. Є заморочки, але де їх немає? З грін картою і повному складі сім´ї я б повернулася)
Це ключовий момент.
Ответ дляТочноБудет
Плановий виїзд, з накопиченнями, це зовсім інша справа, ніж теперішній тимчасовий прихисток по U4U. Наразі ніхто не має права лишатись тут довше ніж 2 роки, нема права на зміну статусу і взагалі все дуже галопом і розмито.
ТочноБудет• 28 декабря 2022
Ответ дляLoveYou
ТАК!!!
Це ключовий момент.
Аналогічно.
Коли б з чоловіком - повернулася. А так...
Можливо, буде шанс потім. Якщо воно моє - то точно буде