Тут вот на днях Конгресс США принимал бюджет, в котором была заложена помощь Украине. И Спартц вместе с большинством республиканцев проголосовали против (проект все равно приняли). И я с удивлением вижу как многие все равно защищают и ее , и протрамповских республиканцев и самого Трампа! Типа вот они все равно лучше чем демократы и якобы демократы в тот бюджет заложили какие-то лишние траты, а значит пофиг что там была помощь Украине, у нас же все равно коррупция. Ну это как вообще?
Напомню также, что говорил Трамп 23 февраля.
“I went in yesterday and there was a television screen, and I said, ‘This is genius.’ Putin declares a big portion of the Ukraine, of Ukraine, Putin declares it as independent. Oh, that’s wonderful,” Trump said in an interview on “The Clay Travis & Buck Sexton Show.”
The ex-President added: “So Putin is now saying, ‘It’s independent,’ a large section of Ukraine. I said, ‘How smart is that?’ And he’s going to go in and be a peacekeeper. That’s the strongest peace force,” Trump said. “We could use that on our southern border. That’s the strongest peace force I’ve ever seen. … Here’s a guy who’s very savvy. … I know him very well. Very, very well.”
может не в этом причина?
The Economist, в Украине уменьшился уровень гражданских свобод (5,59 балла в 2021 году и 5,88 в 2020), правительство стало хуже функционировать (2,36/2,71), а граждане — меньше участвовать в политической жизни (6,67/7,22). Такие показатели Украины как ’избирательный процесс и плюрализм’ и ’политическая культура’ остались на прежнем уровне (8,25 и 5 соответственно).
Так это данные за 21год. Все адекватные понимают что и как сейчас.
Призрак демократии..
И на фоне этого коррупция.
Почему кто то в США должен голосовать так как в стране с единой партийной линией, у них есть свое мнение и, главное, Право на это мнение.
В отличии от …
Призрак демократии..
И на фоне этого коррупция.
В отличии от …
Ответ дляSvetrise
может не в этом причина?
Призрак демократии..
И на фоне этого коррупция.
В отличии от …
Призрак демократии..
И на фоне этого коррупция.
В отличии от …
Ну так что теперь? Надо было сдаться России, все равно же коррупция и показатели на две десятых уменьшились?
Ответ дляelrineri
да что ж такое? неужели, что бы уничтожить другое мнение, надо сразу писать «сдаться» и сделать человека врагом? так что бы он сразу в Бан и операция «затихни» получилась.
Есть причины и следствия, последствия. Объяснять не буду.
Слишком все понятно и ясно.
Ответ дляSvetrise
Слишком все понятно и ясно.
Удалено администрацией...
Ответ дляSvetrise
да. вы когда создаете тему, понимаете, что будут разные мнения. Где уважение, терпение, вроде бы у нас еще цивилизованное общество. Вопрос «паранойя» это хамство.
Не ставьте другим диагноз, иначе его поставят вам.
Хватит занудствовать. Не нравится мой стиль общения, милости прошу из темы. Я вам ничего не должна.
Хотите высказывать свое мнение - аргументируйте почему вы считаете, что надо поддерживать голоса против помощи Украине и людоеда Трампа
Ответ дляelrineri
перекручиваете мои слова. еще раз: я сказала, что все в США имеют право на свое мнение, потому что там не мнимая демократия. Возможно, есть причины почему не поддержали голосование. Кроме того, на результат это не повлияло.
Ответ дляSvetrise
Мне неинтересно обсуждать сейчас США, мне интересно что движет украинцами кто поддерживает такое
В Україні дві біди: 1. ПУТІН. 2. Автократія і тотальна корупція ОП. Через другу біду маємо проблеми навіть з прукраінськими республіканцями. Чи ви думаєте вони сліпі і глухі? Свобода слова і боротьба з корупцією - головні чинники демократії. Що з цього у нас є? Так що Спартц все по ділу каже. Але дехто нічого не хоче змінювати. Бо корупціонери не будуть боротися з корупцією. А якщо так, то ніяке НАТО, ніяке ЄС, ніякі європейські інвестиції нам не світять… розікрали в Запоріжжі гуманітарку - засіли, переслали півтора лярди з великого крадівництво фітнестрегеру - заміли, поїздив на гуманітарному джипі, пересів на Порше - так і треба… по щомбоящику - паровозне і 95 квартал.. нарід хаває, дякуючи богу не всі
Ответ дляAdvoco
как точно! 100% это так
Ответ дляAdvoco
З чого ви вирішили що республіканці ’проукраїнські’?
Ще раз спитаю, якщо корупція - то не треба допомоги? треба сдаватися?
Ответ дляAdvoco
ви в іншій темі за заборону церкви МП, вибачте але це теж порушення свободи слова. Якось непослідовно.
Яку саме вашу свободу слова утискають?
Ответ дляelrineri
Яку саме вашу свободу слова утискають?
Ніякої моєї особистої свободи слова не існує, є свобода слова загальна конституційна, одна для всіх. Зомбімарафон під неї не підпадає. Московський патріархат - це не свобода слова, а джерело пропаганди ворога, з яким у нас війна і загроза національної безпеки. Так що не плутайте праведне з грішним. Це як маніпуляція з чорного ходу.
Ответ дляelrineri
Ні …треба боротися з корупцією, а не робити вигляд що її немає, І показувати це всьому світові, що ми не загнивший совок, а демократична держава. І вимагати треба це від влади тут і зараз, а не прощати їм усе на світі, бо ж війна і не на часі… Бо інакше ніяке НАТО, ніяке ЄС нам не світить. А потім зелені скажуть… ну вот апять нас Ната кінулі, оні і нє сабіралісь нас брать… Ми йдемо в зворотню сторону від Європи семимильними кроками.
Ответ дляAdvoco
Як таким вимогам допоможе відсутність грошей у віськовий час?
також в мене не викликає довіри принизливі призвіська у вашій публікації
Ответ дляAdvoco
я вважаю, що така агітація як у вас під час війни це теж шкідлива пропаганда. Критика потрібна, але аргументи, а не тиск на емоції обзиваннями.
А заборона МП об´єктивно теж заважатиме вступу до ЄС
Ответ дляelrineri
Ви і такі як ви прикриваєте дії влади і дозволяєте вседозволеність. За яку вже платять героі своїми життями і будуть платити наступні покоління. Бо ці граблі ніколи не закінчаться. Є закон і Конституція і вони мають бути дотримані хоч у мирний час, хоч під час війни хоч зеленими, хоч синіми. Наш рух до ЄС і НАТО написаний в Конституції і він має бути дотриманий. Ніяка заборона мп не буде нічому заважати, бо на горі сидять російські агенти які цього не допустять, маніпулюючи суспільною думкою… МП -загроза національній безпеці як структура, і на те є тисячі доказів. Я вам привела конкретні приклади змін до законів, які прийняті поточною владою всупереч рекомендація ЄС. Не подобається формулювання - завжди можете знайти першоджерело, скориставшись гуглом.
Ответ дляAdvoco
Як саме я щось прикриваю? я вам заважаю обговорювати та критикувати цей закон?
Наявність такого закону або телемарафону робить непотрібною допомогу від США від якої ми залежим?
Ответ дляelrineri
США демократична держава, Основні засади демократії - свобода слова і боротьба з корупцією. Це надважливо. Зеленському вже не раз говорили, що треба зав’язувати з обмеженням свобод. На що була відповідь не на часі. Скандал з Запорізькою гуманітаркою відомий на весь світ. Винних покарали? Ні. Всі ці товариші при владі - роблять найстрашніше - псують репутацію країни перед міжнародними партнерами. Тому перш ніж казати, що Спартц така сяка - треба уважно подивитись до тих, хто робить нам цю репутацію. Звичайно без зброі союзників ми б не протримались і півроку. Трампісти - це зло для України. Здається 9 республіканців все ж підтримали цей закон слава господу. Я лиш говорю про те, що наша влада має дбати про репутацію країни, одних промов від спічрайтера недостатньо, і якщо вона цього робити не буде - то будемо мати проблеми.