Маманя• 26 декабря 2022

Дитина в 4 роки чистюля, все має бути ідеальне, звертає увагу на інших жінок

Як одягнуті жінки
Прийшла забирати в садок в спорт костюмі а вона каже шо мама Лєни красивіша, вона в туфлях і шубі і постійно іарбує нігті
А ти в спорт костюмі

Цікаво які будуть схильності в цієї дитини…
Краля-Галя• 26 декабря 2022
маниакально-педантичные)

автор Маманя • 26 декабря 2022
Тобто вона мала а вже шарить де красиво а де не дуже… от реально, їй ніхто не вчив як воно має бути
Кружите меня,кружите• 26 декабря 2022
Мала дитина, яка не вважає маму найкрасиввшою? З нею точно щось не так. Як в неї з емпатією, автор?
Краля-Галя• 26 декабря 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
думаю не очень)
автор Маманя • 26 декабря 2022
Штани мають бути ідеально по фігурі в неї…
Якшо шось широке або задовге - носити не буде
Світерок має бути ідеальний по довжині, не колючий
Короче важко вгодити , купую лише ovs бо там для худих і високих є штани!)
Прячусь от Всех• 26 декабря 2022
Ответ дляМаманя
Не такая она и маленькая, что б не понимать.
автор Маманя • 26 декабря 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
А шо таке емпатія? Нове слово для мене
Прячусь от Всех• 26 декабря 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
+++++
Кружите меня,кружите• 26 декабря 2022
Ответ дляМаманя
А шо таке емпатія? Нове слово для мене
Погугліть, дуже містке слово, необхідне у спілкуванні із близькими, і, нажаль, навчити йому неможливо

Хочу в БАНю• 26 декабря 2022
Ответ дляМаманя
Всі діти шарять, але не всі висловлюють свої думки.
автор Маманя • 26 декабря 2022
Ответ дляКраля-Галя
думаю не очень)
І мені було теж якось дивно що вона не вважає мене найкрасивішою, тобто в інших жінках може знайти краще ніж у мене і звернути на це увагу

А ще був прикол з моїми нафарбованими нігтями (раз в рік нафарбувала) то в неї істерика почалась чому їй не нафарбували ..
Чудо в декрете• 26 декабря 2022
растет женщина. которой будет не пофиг, в чем ходить и как выглядеть.
а вы,автор, прислушайтесь, устами младенца глаголет истина
Бармалеина• 26 декабря 2022
Сподіваюсь, дитина - дівчинка.
Гравицапа• 26 декабря 2022
Ответ дляМаманя
В мене в 4 роки обоє дітей було дуже уважні до одягу і естетичного вигляду, хотіли все красиве, перебрали. В підлітковому віці все кардинально по-іншому стало) Рано робити якісь висновки)
мегамоСГ• 26 декабря 2022
Ответ дляМаманя
Почекайте підліткового часу.... на голові немита папалена мочалка, шкіра жах,але продовжує їсти тоннами солодощі і ковбаси і тд. Почекайте
автор Маманя • 26 декабря 2022
Ответ дляБармалеина
Сподіваюсь, дитина - дівчинка.
Дівчинка)
Ёшки_Матрёшки• 26 декабря 2022
Копите, мама, на силиконовый гудок, реснички, телефон с хорошей камерой и кольцевую лампу. Модный блоггер растёт
Леди_в_ночи• 26 декабря 2022
Ох, в нас проблемка похлеще..хоч крапка хліба впаде, все- син штани передіває.
Вологі серветки..руки витирає, шию, носа, миє руки по 100 раз..
Вже думаю до психолога звернутись..)
Ёшки_Матрёшки• 26 декабря 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вже думаю до психолога звернутись..)
Прям как мой бывший

Кружите меня,кружите• 26 декабря 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вже думаю до психолога звернутись..)
Це не смішно, це таки ознаки ОКР,і жити з цим доволі тяжко
ОдинРазНадетое• 26 декабря 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Маніпуляторка і аб´юзерша росте) Я би не хотіла мати таку людину в своєму оточенні, будь-якого віку)
khainus• 26 декабря 2022
співчуваю вам, нелегко буде...це занудство
Леди_в_ночи• 26 декабря 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Та от не смішно, а що таке ОКР?
ОдинРазНадетое• 26 декабря 2022
Ответ длямегамоСГ
У моєї подруги донька-підліток така. Обирає, що мамі носити, куди ходити, в який готель вони їдуть відпочивати. Та ну нафіг))
Кружите меня,кружите• 26 декабря 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Та от не смішно, а що таке ОКР?
Це різновид неврозу, і дуже важке випробовування для психіки
Леди_в_ночи• 26 декабря 2022
Ответ дляКружите меня,кружите
Дякую, пішла читати. В останній тиждень менш якось ці звички, але все одно..
Кактус из кожезаменителя• 26 декабря 2022
Та це не надовго)) років з 10 пропаде. Як підлітковий вік піде. В мене син таким до школи страждав. Пляма води одразу знімав з себе. І тп. Зараз підліток це капець. Дочка так само
маринабаранова• 26 декабря 2022
Абсолютно ничего удивительного в этом нет, и дело вовсе не в том, что ребёнок ’чистюля’ - многие дети, может это покажется странным, очень внимательно и критически относятся к внешности своей мамы. И самое главное - как она выглядит на фоне мам своих приятелей. И когда их мама смотрится ’так себе’ - стесняются, огорчаются и даже комплексуют перед своими друзьями.
Помню своё детство - однажды летом, после сна в детском садике, нас вывели на прогулку - ждать своих родителей. Погода была дождливая и мы собрались на площадке, в большой беседке. И у нас - пятилеток зашёл спор: чья мама самая красивая! На полном детском серьёзе: и самая красивая причёска, и платье, и самые высокие каблуки, и самая молодая...Помню до сих пор!
Маша хороша• 26 декабря 2022
Не Дева ♍?
Леди_в_ночи• 26 декабря 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Можливо і пройде.. в туалет з телефоном ходив, сидів там 2 години, а потім сам якось вирішив, що без тел. буде швидше))..і пройшло)