Библиотекарь• 26 декабря 2022
Дівчатка підкажіть, будь ласка, ботулінотерапія - це шкідливо чи ні?
Дівчатка підкажіть,будь ласка,ботулінотерапія- це шкідливо чи ні?Запропонувала косметолог на чоло та міжбрівку.
Хто робив -чи задоволенні?
Не смійтесь з мене що то давно всі роблять,не новина і т.д)))
Хто робив -чи задоволенні?
Берегу и стерегу• 26 декабря 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Фракс, фактору, морфіус, рф, генозис- це апарати для обличчя, шиї та декольте
Колю мезо під очі, в обличчя колола колаген
Лоб - ботокс
Ну і догляд
Лоб - ботокс
Ну і догляд
і як часто? Всі апарати дають ефект? Тобто, тут у списку, ті які на постійній основі залишили?
Ласковая_львица• 26 декабря 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Перші три 1 - 2 рази на рік
Рф, генозис, мікротоки - часто
Дякую_аж_підскакую• 27 декабря 2022
Погано, що ви так все запустили. Треба колоти, і можливо знадобиться філер, бо вже великий залом.