Снегопадка• 26 декабря 2022

Чим брать мужиків якщо не красіва?

Зажуженная Жужжа• 26 декабря 2022
Ответ дляJulia Psychotherapy
главное не заблуждаться в том что уже поздно..
Я буквально на порозі цього. Зловила думку ,,Ось я це відбувається, коли вирішуєш бути одинокою,,
Я_з_Франека• 26 декабря 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Ну тоді,як крок відчаю,вішаєтесь чуваку на шию і кричіть ’Вася,я ваша навєкі!’ Може ефект несподіванки спрацює?
Не работает. Проверено на личном опыте
Залетная Я тут• 26 декабря 2022
Пам*ятаю, як я роками ламала мізки над таким же питанням.. Як вийти заміж, коли дуже негарна. Усі варіанти, що вам пропонували, приходили в голову теж. Але. Харизми теж нуль. Ну і де її взяти? Доброти мало в характері, більше злості. Комунікабельності нуль, я інтроверт і змалечку роблю все, щоб уникати людей. Руками нічого не вмію робити, готувати терпіти не можу.
Плоска, без талії і жопи, ще й волосся рідке, зуби жахливо криві, грошей не було ніколи в сім*ї.
От що робити? Які активи? Єдине, що я любила, це англійську мову, її і знаю на високому рівні за десятки років вивчення. Ще я з молодості знала, що не хочу працювати. в колективах, офісах, нема в мене стільки енергії.
Єдине що змогла зробити - схудла і зараз худа в оверсайзі норм виглядаю.
Коротше, це задача з зірочкою, а може і трагедія
Белая и пушистая• 26 декабря 2022
Дівчата,всі,хто вважає себе нєкрасівой і ще якоюсь не такою,озирніться навкруги! Заміжні жінки всі красотки? Далеееко ні. Але ж вони якось привабили своїх чоловіків. На кожен товар є свій покупець.
Комусь подобаються повненькі,комусь з грудьми,комусь і нульовка підійде,хтось любить спокійних домогосподинь,а комусь потрібна стерва.
Головне розширити коло спілкування,тоді скоріше трапиться саме ваш варіант.
автор Снегопадка • 26 декабря 2022
Ответ дляБелая и пушистая
Вопрос. Дє те коло розширювати? Я в сільпо хотіла пару раз познайомитися, так вони такі шугані, як зайці
Белая и пушистая• 26 декабря 2022
Ответ дляСнегопадка
Ну знайомство в магазині чи на вулиці не всим підійде. Є чоловіки в принципі шугані.
Коло на роботі,чим більше знайомих,тим більші компаніі, усілякі клуби по інтересах/хоббі в інтернеті, часті вилазки з друзями десь по кафе,кіно,ресторанах,де можна зустріти якихсь друзів ваших друзів і т.д.
Зрозуміло,що якщо в основному сидиш дома,то принц на білому коні до дверей не прискоче,бо просто не буде знати,шо за тими дверима ви його чекаєте.
Светка-пипетка• 26 декабря 2022
Интеллектом, общими интересами, добротой и внимательностью
СовНарКом• 26 декабря 2022
Ответ дляСнегопадка
Не треба в Сільпо, сайт знайомств
автор Снегопадка • 26 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом
Не треба в Сільпо, сайт знайомств
Ніхто нормальний не лайкає
СовНарКом• 26 декабря 2022
Ответ дляСнегопадка
Ніхто нормальний не лайкає
Не треба чнкати лайків. Треба підходити технічно. Обрати собі на сайті десь штук 30 женіхів. І всім написати привіт, хтось та і відповість 100%. А ще краще 30 з України та 30 з інших країн. Тут і ваша англійська згодиться. Знаю, що кажу. Шукати щастя і влаштовувати свою долю не просто, якщо самі собі не подобаєтесь. Треба долати бар єр, я підказую як. Та на це треба витрачати час, спілкуватись. Візьміть ...оберіть , і напишіть як я кажу, з явиться спочатку спілкування...і там далі буде) Бажаю миру і щастя! Знайти кохання в 2023.
Неправдиша• 26 декабря 2022
Ответ дляМоська-слон
То це добре. Але є тбов‘язкова умова: до великої кругленької жопи має бути додана худенька талія.
Є таке.
Неправдиша• 26 декабря 2022
Ответ дляКонфиденциальность
Красивой фигурой. Первый размер норм, попу подкачать, плоский живот, немного харизмы и норм.
О, то добре,значить,в мене є шанси.
Неправдиша• 26 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом
Не треба в Сільпо, сайт знайомств
А от мені здається,що сайт це не дуже. От я на фото гарніше виходжу, ніж є насправді. А потім побачення, і тийому не подобаєшся, і що ж з твоєю самооцінкою?
В мене так вийшло. Хоч ч не зовсім вже така негарна. Сказав-ты интерес ная. Хоча фігура в мене огонь.
СовНарКом• 26 декабря 2022
Ответ дляНеправдиша
Ви трохи робите помилку, дуже романтично реагуєте на погляди і критику чоловіків. Вони різні, смаки різні..не треба ображатись. Тому я і раджу відразу багато набирати женіхів і робити їм кастинг. А не чекати одного напише чи ні, перейматися. Не вийшло...тестуєте далі. Ця формула діє..не треба втрачати любов до себе. От сходіть на 30 побачень і подивимось є результат чи ні. Нап єтесь багато кави, подивитесь які є дядьки, поріаняєте їх, це цікавий досвід, та більший шанс натрапити на того самого. Ну і весело) удачі
Неправдиша• 26 декабря 2022
Ответ дляСовНарКом
Дякую)
КоролеВешна• 26 декабря 2022
Ответ дляСнегопадка
У мене перший размєр
качайте жо
Подкустовый выползень• 27 декабря 2022
Харизмой,коммуникабельностью и широким кругозором
Невидимка• 27 декабря 2022
’Взять’ можно разных мужчин разным.
Подумайте, чем интересуется нужный Вам мужчина в женщинах.
Это и будет самая точная стратегия.
Всё, что написано выше - правда, но не для каждого мужчины.
Кому-то нужны сиськи-жопа, а кому-то нужен отличный характер, кому-то - харизма и коммуникабельность, кому-то вкусно и регулярно поесть.