Обнемашечка• 26 декабря 2022

Ситуація з родичами чоловіка. Як бути?

Як би ви поступили?
Зараз ми в США, вчора двоюрідний брат чоловіка і його сім‘я запросилиинас на Різдво, вже до того ми запросили їх до себе на НР.
В ході гостювання сталось наступне: всі святкували веселились, чесно кажучи в мене абсолютно не було намтрою, я не подавала виду, не сиділа з перекошеним лицем, але радість не випромінювала, мені якось сумно стало за домом і обідно що весь світ радіє крім України. Мене декілька разів запитали що сталось я відповідала що все ок, не зважайте- голова болить. Ну от третій паз мене запитали, я відповіла як є. І тут почалось:бла бла бла, вам треба здатись все закінчитьс а не бабло і зброю по світу клянчити. Якщо шось вони за Трампа. В результаті я розплакалась і ми поїхали додому. Чоловік брата послав. Забити і забути і більше не спілкуватись чи поговорити? Я не хочу бути причиною конфлікту, але щоб так плювали на мої почуття теж не хочу.
Анти-аноним• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Яке ще ДН і вчому проблема що він США чи ви думаєте що всі чоловіки еа земній кулі українці?
Ну так напишіть,нам звідки знати
Анти-аноним• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Ну про її чоловіка ж знаєте🤷‍♀️
Ви знак питання бачили? Розрізняєте питальне і стверджувальне речення?
автор Обнемашечка • 26 декабря 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Ну НР, не важливо. Свята у вас. Чому сумувати?
А не українцям допомогати не можна?
Родичі лав лав раша?
А ви знаєте допомагає він чи ні? Мені так тутешні фантазери подоьаються🤦🏼‍♀️
Баба на горошине• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
Ладно, ясно.
Жаль що тему не можу закрити, вам тут вічно мерещиться
Я теж щось не зрозуміла що за галюцинаціїї у деяких порадниць.
По темі - чоловік подруги таке видав - коли моя мама дзвонила плакала і прощалася - обстріли були неподалік чутно. Каже - здавайтеся, ви все одно не переможите.
Я, чесно кажучи, охєрєла... зовсім не розуміє дядя що коїться. Коротше - з того часу ми не спілкувалися - з березня, здається.
Лизочек• 26 декабря 2022
Автор, если вам претит, что весь мир продолжает жить своей обычной жизнью, несмотря на ситуацию, происходящую в Украине, то вы не должны принимать приглашения на празднования Рождества, не приглашать к себе на празднование НГ. У вас нет настроения и причин для праздника, значит не ходите туда. В противном случае, люди не понимают вашу постную мину, уж простите, но как есть.
Icekream• 26 декабря 2022
вы не дружите с головой?
бывает
сидите дома и не портите людям свято
Губка Боб• 26 декабря 2022
Трампісти для мене - це діагноз, там не за одним столом разом сідати, а на одному полі ср@ти зашкварно. Вони аби палки в колеса демократам вставити продадуть не тільки Україну рашці, а мати рідну. На майбутнє фільтруйте коло спілкування в США, там вистачає ватних на всю голову.
Icekream• 26 декабря 2022
я всех страдающих по Украине,но..находящихся вне ее..заблочила..не люблю лицемеров
grechka827• 26 декабря 2022
Теж в шоці, чому люди які з ненавистю накинулись на автора вважають себе нормальними?
Я теж в США, розумію про що вона пише, до тих родичів напевно вже б не пішла
grechka827• 26 декабря 2022
Ответ дляБаба на горошине
Ужас, жесть.
Я натуралка• 26 декабря 2022
Автор, думаю ви знали настрої ( хоч приблизно) цієї сім ї. Треба було просто не йти в гості до них, а раз пішли, то мовчати. Мудрості жіночої вам не вистачило
Лагшмивара• 26 декабря 2022
Ответ дляОбнемашечка
А мій чоловік українець?
Кац.п?
Голова колгоспу• 26 декабря 2022
Ответ дляgrechka827
Душа болить в українців. Святкування не хочеться. А тут читаєш ...свято, посварилися. О то проблеми...
grechka827• 26 декабря 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Що вам не так, просто цікаво
Первая ласточка инфляции• 26 декабря 2022
Политика, религия и здоровье- те темы, которые не принято обсуждать в нормальном обществе. Сами виноваты 🤷🏻‍♀️
Ms. Dolly• 26 декабря 2022
Ответ дляКаяспер
Якщо Ви так за Україну хвилюєтесь, чому Ваш чоловік не в ЗСУ, а Ви не волонтер?
Удалено администрацией...
Кофе в лобби• 26 декабря 2022
Автор,ви просто зіпсували людям свято.
Сидіть дома.
grechka827• 26 декабря 2022
Ответ дляMs. Dolly
Удалено администрацией...
Це точно
Синди Кроуфорд• 26 декабря 2022
Та всё норм у вас, новый год, джингл беллз, всё такое. В гости ходите, к себе зовёте. Зачем поднимать эту тему? Да, весь мир празднует. Кроме нас. И что? От ваших стенаний в США и ругни с родственниками ничего не изменится.Они не будут думать по другому. Испортили отношения. И? Прекратились обстрелы? Мёртвые украинцы ожили? Ракеты у рф кончились? Пуйло сдохло? Нет. Единственное, что тему здесь создали. Но оно того не стоило, вот честно.
РукиМыли?• 26 декабря 2022
Як знали, що вони трампісти - не варто було йй починати. Це на майбутнє. Навіть натяку не давайте.
А так, хай ідуть до дупи. Все. Вони пробачення не проситимуть. А ви уже вирішуйте чи готові з такими зверхніми особами мати справу
Некомильфо• 26 декабря 2022
Ответ дляАнти-аноним
А чому не повинен?
Може тому що він не громадянин України в неї це не точно, але може бути.
Коренная киевлянка• 27 декабря 2022
Автор, по факту в конфликте виноваты вы, и в испорченном настроении тоже виноваты тол ко вы.
Люди хотели отдохнуть и повеселится. Но вы сидели на празднике с такой перекошеной рожей, что вас аж три раза спросили что случилось. Лицемерие прёт из всех дырок.
Вот как то замечаю, что сердце до истерики за Неньку болит у большинства эмигранток. А мы здесь в Украине если семьями собираемся, то радуемся этой возможности - побыть с близкими, а не портим настроение всем вокруг кислым псевдопатриотизмом.
ФрекенБок• 27 декабря 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Почитайте тут теми. Дівчата з Харкова, Херсону, Запоріжжя і з інших фронтових міст будуть святкувати. І ті, що все втратили також збирають силу у кулак, і ялинки ставлять, щоб дітям свято зробити. І правильно роблять, не дочекаються рашисти. Думаєте у них душа не болить? А я у спокійному регіоні свята не хочу, нема бажання, нічого не роблю, але захоплююся українцями, які будуть колядувати і Різдво святкувати.
КонхфЭдкаТузик• 27 декабря 2022
Какой-то комплекс жертвы

Не хотите веселится... сидите дома

Я не смотря ни на что веселюсь. Ну не могу я ныть. Я даже платья красивые ношу. Вот в голове одна картинка - наша победа, возвращаются наши герои....и я красивая, счастливая, с цветами и в красивом платье....

Наверное они хотят видеть женщин такими....а не такими как вы
grechka827• 27 декабря 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Чесно кажучи у вашій відповіді стільки яду- сумніваюсь що ви вмієте радіти з близькими
Коренная киевлянка• 27 декабря 2022
Ответ дляgrechka827
Зато я не умею и не буду портить настроение другим людям. И если мне не хочется на праздник то я не пойду. А если пойду, то буду вести себя позитивно, что бы не портить настроение другим людям.
Автор токсичный кровосос, прикрывающиеся лозунгом ’душа_болить_І_серце_плаче’
grechka827• 27 декабря 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Тобто те що ви кидаєтесь і хамите ви не вважаєте псуванням настрою? І чому ви обзиваєте людину?
Анти-аноним• 27 декабря 2022
Ответ дляНекомильфо
Ну так можна написати,чи ми тут екстрасенси
Некомильфо• 27 декабря 2022
Ответ дляАнти-аноним
Навіщо? Це не стосується питання автора. Тема не про то, чому її чоловік не в ЗСУ, а ваш в ЗСУ
Педиатор_я• 27 декабря 2022
Ответ дляАнти-аноним
Ну так напишіть,нам звідки знати
Да рашист , что непонятно ! Эмигрант из сызрани с Брайтон-Бич . Был бы кто другой - давно сказала бы .