Барабан для взрослых• 27 декабря 2022

Допоможіть скласти проект порізки для Віяра передпокою.

Порадниці, мирної і спокійної ночі.
Перед війною заїхали в батьківську квартиру, встигли зробити лише косметичний ремонт.
Уже пів року мучаємося без шафи в коридорі.
Грошей на замовлення у майстрів, які створюють розміри на порізку і збають зараз немає. Є кошти

лише на матеріал. Зібрати зможе чоловік сам.
Я на папері намалювала як і що повинно бути, но не вмію вирахувати на кромку, петлі.
Дівчата, можливо Ви чи хтось з Ваших знайомих не за дорого зможе допомогти зробити розкрій для Віяра, допоможіть будь ласка.
ХуАнита• 27 декабря 2022
Тільки проєкт

Мечты сбываются• 27 декабря 2022
На Віярі наче є така послуга
автор Барабан для взрослых • 27 декабря 2022
Ответ дляМечты сбываются
На Віярі наче є така послуга
Звонила, запитувала, скпзали, що немає
ничевока• 27 декабря 2022
Ну вы простая)) плитку тоже положить бесплатно просите?
Ответ дляничевока
Я не написала безкоштовно, я написала НЕ ДОРОГО.
Можливо хтось має вільний час через відсутність заказів в цей нелегкий час і міг би НЕ ДОРОГО допомогти.
І людині якась копійка, і нам допоможе
Киппи• 27 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
І людині якась копійка, і нам допоможе
Ви б написали ціну, яку готові платити і виложили скрін своєї шафи.
Ответ дляКиппи
Завтра так і зроблю.
Дякую за пораду.
Киппи• 27 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Завтра так і зроблю.
Дякую за пораду.
Будь ласка.
Муроводчица• 27 декабря 2022
На олх полно б у шкафов купе. Посмотрите. Сейчас офисы закрываются,скидывают по бросовым ценам мебель.

Рябушка Ку• 27 декабря 2022
а там на сайті програмка ж є.. доречи, що до цін, купила бу велику шафу 2.40 на 2.60 на олх за 8000, за, 2,5тис мені зібрали
Играю_на_кларнете• 27 декабря 2022
готовый шкаф типо гербор, или сокме будет дешевле чем собирать самим на вияре.
У Вас хоть есть скидка?
Или Вы купе хотите???
Люблю Украину• 27 декабря 2022
Мне сделали такой проект для небольшого шкафчика (60х60х240) и тумбы за 800 грн. На материалы ушло около 8000 из самого недорогого дсп и фурнитуры. Если бюджет прям очень сильно ограничен - в 2-3 раза дешевле купить готовый
Ответ дляЛюблю Украину
Цена проекта отличеая, а материала кусается.
У нас шкаф 3м на 2.4 м
Люблю Украину• 27 декабря 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
У нас шкаф 3м на 2.4 м
При том, что у меня реально самые дешевые материалы, но в цену не только 2 листа дсп вошло (половина листа осталась лишней), но и порезка, кромкование, сверление отверстий и т.д. Потому вышло так дорого (за материалы платили прям на Вияре, знаю что там только наши)