Улыбчик• 27 декабря 2022
Хто орієнтується в тарифах київстар. Love ua Свобода
Батькам прийшла пропозиція на перехід на тариф Love ua свобода. Я не на київстарі, не можу розібратись. Номер для переходу не спрацьовує (477). На сайті пише, що перехід має бути з паспортом. Що це значить, що тільки у відділення йти? І ще умови тарифу з акційної смс трохи відрізняються від тих, що на сайті, таке може бути? Може хтось переходив на цей тариф?
Бабульция• 27 декабря 2022
У меня 40 грн тариф, Без меж lite+, 4 гиг интеренета, безлим киевстар и 100 мин другие номера. И это без скидок 40 грн... Куда выгоднее нового супер тарифа))
Улыбчик
• 27 декабря 2022
Ответ дляБабульция
На такі тарифи неможливо перейти, це мабуть якийсь старий і у вас давно. У них зараз тариф, який також подорожчав і коштує як цей новий, але цей вигідніший
Бабульция• 27 декабря 2022
Ответ дляУлыбчик
Да, точно, забылось)) Давно это было. Несколько месяцев, может и пол года не оплачивался тариф, предложили такой)
Улыбчик
• 27 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Тобто раніше у вас був дорожчий тариф, але через те, що не оплачували вам запропонували такий?
ПриснитсяЖЕ• 27 декабря 2022
Ответ дляУлыбчик
Ребенку ни разу не оплачивали тариф за 250 грн. (такой был после покупки номера), через 3 месяца предложили за 55 грн, первые 4 платежа по 35 грн. Несколько раз платили, потом перестали оплачивать и его, уже третий месяц дают безлимитный интернет с нулевым балансом.
Вывод: кто не работает, тот ест, прям как наши беженцы.
Летала_НаМетле• 27 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Шось не віриться. Хоча, Інтернет дуже мало, то може бути
Летала_НаМетле• 27 декабря 2022
Я перейшла на лав юа безлім - відмінності від того шо був - на 25грн дорожчий + безлімітний інтернете (був 15 000 МБ)
Ось ще які мені доступні. Вашого не знайшла, тому умов не підкажу (((
Улыбчик
• 27 декабря 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Він там десь так захований, що я його знайшла тільки коли ввела повну назву в гуглпошук.
Мульйонерша• 27 декабря 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
У меня был тариф 75 грн. 4 гб, безлим Киевстар и 40 минут на другие номера. Старый тариф, меня устраивало. Интернета было всегда достаточно, дома и на работе WIFI.
В прошлом месяце написали, что повысят тариф до 100 грн. Но мне уже и 4 гб не хватало с нынешними отключениями света. Перешла на другой пакет.
Бабульция• 28 декабря 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Игнорируйте оплату тарифа и вам предложат повыгоднее. А еще можно сделать запрос на смену оператора, знакомым после этого звонили и предлагали скидку до 30% на тарифы, лишь бы не уходили))
Летала_НаМетле• 28 декабря 2022
Ответ дляБабульция
Я не можу собі дозволити бути без зв’язку