ИграйМойГормон• 27 декабря 2022
Біла кухня
Що краще, матова чи глянцева?
Наша взяла• 27 декабря 2022
Думаю матовая (у меня матовая, хотя бы отпечатков пальцев нет), но в целом все равно маркая (особенно дверца холодильника и мусорного ведра)
Пушкининиана• 27 декабря 2022
Любую нужно периодически мыть,даже темную и цветную.Главное ровные фасады без резьбы.Тогда это дело занимает 5 минут
Мульйонерша• 27 декабря 2022
У меня была и матовая и глянцевая . Опять сделала глянец - мне эстетически больше нравится.
Просто Мария• 27 декабря 2022
Мені матова. Глянець і не практичний, замахаєшся пальчики витирати і якось дешевить інтер´єр (суто на мій смак).
Матове якось вишуканіше виглядає.
Губы_зубы• 27 декабря 2022
Мне нравится глянцевая. С нее легче удаляются загрязнения, а вот матовая это что-то...
Звездолётчица• 27 декабря 2022
краще не біла))
Але, якщо вже дуже хочеться,то, без сумнівів, матова.Мала й таку, й іншу. А ще чорну глянцеву (оце, мабуть найгірший варіант).
З переваг білої-вона завжди чиста, бо будь-який бруд на ній видно одразу і мусиш витирати.
Я робила білий верх, низ- під світлий дуб. То низ-казка просто для кухні. І ще, автор, порада від усього серця-ні в якому разі не робіть білу столешню)
Мульйонерша• 27 декабря 2022
Звездолётчица• 27 декабря 2022
Ответ дляГубы_зубы
та ніби норм видаляються, друге питання,що це робити нон-стоп треба.А от на глянцевій, лиш торкнись і як у поліцейському відділку відбитків пальців)
Госпожа Белладонна• 27 декабря 2022
У мене глянцева. Вже 3 роки. Чудово мити, на кухні часто готую, в основному харчуємося вдома.
Але у мене лаконічна, пряме полотно, без різьби та іншого.
Просто Мария• 27 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
краще не біла))
Чого? Я якраз білу кам´яну столешню і острів зробила. Замінила цього року.
Фасади в мене італійська класика- темне дерево. Вже 22 роки. Як нові. Ручки все хочу змінити. Щось ніяк руки не дійдуть.
Звездолётчица• 27 декабря 2022
Ответ дляПросто Мария
для мене біла столешня-найгірша ідея в усьому домі (ще й рельєфна, дурна була і недосвідчена). Я її можу відмити до первозданного вигляду лише лимонною кислотою.І вона постійно брудна, їй мало протерти ганчіркою, я її просто драю весь час.
Може з білим каменем справи дійсно інакші, у мене мдф.
Просто Мария• 27 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
В мене також була мдф, світла, кремова така. Зараз кам´яна але також не чисто біла, молочна швидше. Ну поки півроку лише, ніби все ок.
Я тому не дуже люблю чисті кольори і глянц, бо замахуєшся з ними. Ще й як у мене стадо поросят живе. Не можу фотку знайти, десь у старому телефоні напевне. То в міській квартирі, зараз я на дачі живу.
Спелый баклажан• 27 декабря 2022
В мене матова, 3 роки. Чудово миється все, ніщо не дратує.
Біла глянцева в нас в офісі, також чиста.
Різниці в догляді не помічаю за ними, ала особисто мені матова для дому білш заходить- більш затишний, мякий варіант.
Да_Я_ТакаЯ_• 27 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
Если с камня, то это другое. У меня кусок лежал в качестве подставки, отличный материал . Мылся очень легко, даже ни разу не драила, просто протёрла и все
Звездолётчица• 27 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
так, можливо справа більше в матеріалі, ніж в кольорі. І саме на це варто зважати під час вибору.
Кракадэ• 27 декабря 2022
біла матова з крашеними фасадами. не знаю чим їх мити. є місця над витяжкою у крапках жиру. фейрі не відмив. а щось ’жорсткіше’ страшно, щоб не подерти чи не покрасилося
Ниф_ниф• 27 декабря 2022
Для меня только матовая. Я предпочитаю абсолютно все матовое не только в кухне. У меня не белая, но кремовый феникс. Столешница полуматовая, меня на нее еле уговорили.
Ноу коммент• 27 декабря 2022
Только матовая ( и цвет тут не важен)
У меня на первой кв была матовая, идеально.
Купили новую кв вторичен и тут кухня уже была, дорогой акрил глянцевый ньюман но такой маркий это треш.😡
Колхозница• 27 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
краще не біла))
У меня кухня с белой ламинированной столешницей (правда не рельефной). Нет проблем. Бывают пятна от чая иногда, но я их удаляю кислородным отбеливателем. У меня фирмы Sonety. Думаю, что любой подойдёт.
Колхозница• 27 декабря 2022
Матовые белые фасады смотрятся, на мой взгляд, благородней. А глянцевые, хоть и пачкаются, но моются очень легко.
Для мытья фасадов советую сиреневую тряпку Vileda из микрофибры. Хорошо моет просто влажной даже без средств.
Xвостокрутелка• 31 декабря 2022
Ответ дляЗвездолётчица
у меня мраморные доски и подоконник .
кислота наше ффсе