ШанельКуКу• 27 декабря 2022
Я соромлюсь гостей, як себе пересилити?
Може й тупе питання
Але
Я з дитинства не люблю гостей, посторонніх в домі
Я панічно боюсь гостей, які можуть зайти зненацька, навіть якщо це мої батьки
А все тому, що мені треба, щоб в хаті був мега ідеальний порядок, чого практично ніколи нема..
Якщо порядок наведу, то думаю, що в мене вже застарілий ремонт і соромно подруг запросити, з якими знайома 3роки в ні разу до себе не запросила.
Мені до психіатра?)))
Але
Мені до психіатра?)))
Новогодняя пальма• 27 декабря 2022
Ответ дляФорточка с диоптриями
я тоже такая же. А вот у меня подруга вообще не парится, у нее практически всегда срач. Мы с ней дружим с 14 лет, так вот ее дом всегда был полон гостей, все просто обожали ходить к ней в гости, и саму подругу все обожали, никого не волновал ее срач)))
Хорошо подобрана компания)))
А есть такие как на Советчице. Придут увидят срач, потом напишут что тряпка не там лежала, там уголок отклеился, там кусочек плинтуса отпал итд.
Зачем это надо? Если ремонт не идеальный.
Правильно_Валерчик• 27 декабря 2022
Бляха це я
Все так само
А ще в своїй квартирі не відчуваю себе господинею
Неначе мені хочеться заховатися і щоб за мене хтось порішав все з гостями
А ще чекаєш поки насидяться, немає конкретного часу, щоб сказати, ну все, вам вже пора, я хочу полежати і побути одна. Мені іноді здається може я така нудна та не цікава
Все так само
ПП-шница• 27 декабря 2022
Ответ дляБанан-барабан
Я тоже не люблю гостей. Просто не нравятся эти хлопоты + я быстро устаю от других людей, а попросить на выход сложно
Вы меня описали. Я такая же. Через 5 минут человек надоедает и хочу чтобы ушёл
Почемучечка• 27 декабря 2022
Я завжди дивуюсь, що друзі та куми завжди аж бігом приходять в наш страшненький ремонт, а от в свої євро не дуже запрошують, бо у них не прибрано начебто. У вас, мабудь, теж не відмовляються, а ви ото паритесь)
Нехай щастить• 27 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
Я ніколи не обсираю інших , все , що помічаю тримаю при собі . Хоча , якщо задуматись , я ніколи не звертаю на порядки увагу, в пам´яті лишаються тільки враження від розмов ,від часу проведеного разом
Я выводы по своим знакомым делаю. Причем чем больше обсирают других, тем больше рвуться в дом. Я бы не общалась с такими, но выбирать особо не приходится, я с 14го года живу в другой среде, своих подруг и знакомых здесь нет, приходится притираться с окружением.
ШанельКуКу
• 27 декабря 2022
Ответ дляНуждаюсь в общении
наверняка. у меня в детстве не было таких заскоков, хотя папа пытался дрессировать, чтоб я гладила и пылесосила тщательнее, он вообще любитель полчаса одно и то же место на ковре пылесосить.
в 26 разъехалась с родителями. и началось, как приходят, так сразу упреки что у меня не так. то я их встретила в пижаме и халате (родители дома ходят в футболках и спортивных костюмах, не в вечерних платьях), то у меня не убрано, то еще что. даже когда убрано было, находили до чего докопаться.
в итоге теперь они ко мне не ходят
Так і є. Тато служить і от зробив сюрприз , приїхав на декілька днів , нікому не сказавши , прийшов до мене . Я тільки прокинулась з малою. Вона в мене ще на грудному вигодовуванні, мені аби виспатись , а не драяти дім. В хаті хаос і він такий:’Ти не ображайся ,але в тебе бардак ... ’Коли в хаті було прибрано він те саме казав , коли приходив. І мене цим добиває.
Печенюшка• 29 декабря 2022
Ответ дляШанельКуКу
А Ви не пробували вручить йому тряпку iз шваброю i хай сам прибира, як учсе не так.