Woman_in_Love• 27 декабря 2022

Хтось купував генератор закордоном?

Дівчата, підкажіть буде ласка. Хтось купував генератор закордоном? Там дешевше чим в нас? Може знаєте сайти або назви магазинів. Цікавить Італія, але можуть бути й інші країни
MarioCassar• 27 декабря 2022
Тут вже ціни впали. Якщо пошукати, то можна знайти плюс мінус. Зараз немає розмитнення, але доставка його буде коштувати в тричі дорожче ніж інший товар.

Ми продаємо генератор за 80 000 який купили в Німеччені за 70 000 з доставкою в Київ. Хоча такі коштували тут ще 2 тижні тому 100К.

MarioCassar• 27 декабря 2022
В Німеччені брали на Амазоні
автор Woman_in_Love • 27 декабря 2022
Ответ дляMarioCassar
В Німеччені брали на Амазоні
А даставка як?
parele• 27 декабря 2022
Я покупала, когда их в Украине вообще не было. Сейчас проще поискать здесь.
Sakura-82• 27 декабря 2022
Мы купили екофлоу за 23 тыс + 70 долларов доставка из Германии частным перевозчиком. И тогда, и сейчас цена на эту же модель в 2 раза выше.
ultima_44• 27 декабря 2022
Ответ дляSakura-82
нормально з вас за доставку взяли, ми за 12 євро з теж з Німеччини екофлоу привезли
Miss-Miss• 27 декабря 2022
Маю новий в упаковці на 3 квт. Брали на магазин, нам заслабий. Купили інший, цей продаємо. Якщо цікавить, напишіть в особисті
1Anet• 27 декабря 2022
Взяли во Франции за 179 евро,доставка 600 грн .2 квт
автор Woman_in_Love • 27 декабря 2022
Ответ для1Anet
А де саме брали? Магазин чи сайт?

1Anet• 27 декабря 2022
Ответ дляWoman_in_Love
А де саме брали? Магазин чи сайт?
Магазин.Брали не через інтернет.Знайомий купив та відправив
Sakura-82• 27 декабря 2022
Ответ дляultima_44
Нас цена устроилане знаю кто бы согласился везти на машине через всю Германию и Украину что-либо за 12 долларов.