Тихомандражная• 27 декабря 2022
Песик своїми лапками шкрябає мені ноги
Завели маленького песика, чіхуашку. Я здогадувалась, що можуть бути всіляки несподіванки, була готова до різних проблем. Але що з цим робити, не знаю. Коли песик щось хоче від мене - на руки щоб взяла, їсти, гратись, то підходить і своїми передніми лапками дуже наполегливо шкребе мої ноги. Собачка така, що весь час поруч, самотності не любить. У мене вже пошкрябані всі ноги, і це ж я хожу в штанях зараз. А що буде влітку, коли ноги голі.... І якось наче не хочеться карати за це, але ж мені реально боляче.
boringmovie• 27 декабря 2022
в нас такий же) стрижіть кігті і вчіть команду ’ні’. він буде продовжувати таке робити, бо чіхуашки вперті, але не так інтенсивно.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 27 декабря 2022
До літа він переросте
Це він зараз маленька дитинка.
Мій кіт коли був маленький постійно облизував мені руки, ліз на голову та вимагав носити його на руках
Потім підріс і попустило.
Це він зараз маленька дитинка. Мій кіт коли був маленький постійно облизував мені руки, ліз на голову та вимагав носити його на руках
Потім підріс і попустило.
Белочкой зови• 27 декабря 2022
Мой шитцулька тоже так делает, но деликатно, царапин через лосины или спортивные штаны не остается. Стригите когти.
Тихомандражная
• 27 декабря 2022
Ответ дляБелочкой зови
Да стригу, но сильно там не сострижешь. И делает это вообще не деликатно - очень настойчиво, быстро, как нору роет прямо
Белочкой зови• 27 декабря 2022
Ответ дляТихомандражная
Пресекайте, ругайте, говорите «нельзя». Вы главная