Борода• 27 декабря 2022
Ікея вже працює?
Сьогодні знайома була в Блокбастері в Києві. Магазин працює.
Крапипопка• 27 декабря 2022
Автор, вона казала , що працює офіційний магазин? Той, що відкрили в 2021 ? Може вона інший мала на увазі , не офіційний? Там ціни , як для лохів.
Крапипопка• 27 декабря 2022
Ответ дляЯ_поехала
То як з Маком, коко дуже цікаві до безвозвратно ушедшего
Так Мак працює ж. Чи я не можу зрозуміти, що ви пишите?
Я_поехала• 27 декабря 2022
Ответ дляКрапипопка
Задовго до відкриття маків якась чучундра щодня оголошувала, що за такою -то адресою вже працює, хз навіщо вони це роблять
Мафиозная• 27 декабря 2022
Ответ дляЯ_поехала
Думаю, що ця тема з Ікеєю такий же розвод
Зілля до весілля• 27 декабря 2022
интерьер с говна и палок?ну такэ, думала только москальня такое берет
ЯниЯ• 27 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
То не беріть 💩. Ніхто ж не заставляє
Балаболка• 27 декабря 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Да ладно! Весь мир такое берёт!!