Контрольница• 27 декабря 2022
Кінець зими близько. До весни залишилось 63 дні
Точно скоро Новий рік! У нас дощ пішов)))) Вже не пам´ятаю, коли на свята сніг був. Діти спитали, чи спечу на НР медовик. Спечу, але зараз) нема чого відкладати життя. Завтра в спортзалі відпрацюю)
Вечно недо...• 27 декабря 2022
Ответ дляЩедрик
Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво.
Ми тут рахуємо дні до кінця важкої зими)
І залишилось всього то 63, пфф))
Щедрик• 27 декабря 2022
Ответ дляВечно недо...
І залишилось всього то 63, пфф))
Ааа, вибачте не в курсі.
Контрольница
• 27 декабря 2022
Ответ дляЩедрик
Нічого не зрозуміло, але дуже цікаво.
Ви вперше?
Ми тут рахуємо дні до 1 березня. Такий собі онлайн календарик
Контрольница
• 27 декабря 2022
Чекаємо тріо-мама, і можна фільмець включати, бо знов ’свєта ушла’
Контрольница
• 27 декабря 2022
Ответ дляУжгород
Вже 63?!
😘😘😘
Зовсім не давно була тема 73. Дякую ще раз за ваші теми!
😘😘😘
Час - найцінніше, але швидкоплинне явище. Але кого цікавлять сиві волосини чи зморшки, коли війна
Контрольница
• 27 декабря 2022
Ще плюс цих тем у відсутності місцевих холоднокровних, бо срач розвести не виходить. Це ж не ковбаса, свекруха чи виїхавші
Щедрик• 27 декабря 2022
Ответ дляКонтрольница
Ви вперше?
Та навче ні))) Але з цими відключеннями, коли в тиждень 2 рази світло давали, то як вперше.
Контрольница
• 27 декабря 2022
Ответ дляЩедрик
Ми точно гірше за тарганів) звикаємо до усього. Тепер моя стандартна жіноча сумочка містить ліхтарик, а разом з хлібом купую батарейки
Непогодка• 27 декабря 2022
О, а мені мама коржі на медовик спекла і новою поштою вислала
у п´ятницю перемащу, буде свято)
Моє потрійне пузо буде тішитися
у п´ятницю перемащу, буде свято) Моє потрійне пузо буде тішитися
Щедрик• 27 декабря 2022
Ответ дляКонтрольница
А куда вам батарейки потрібні в такій кількості?
Контрольница
• 27 декабря 2022
Ответ дляНепогодка
у п´ятницю перемащу, буде свято)
Моє потрійне пузо буде тішитися
Нарешті!
Тепер я спокійна
Контрольница
• 27 декабря 2022
Ответ дляЩедрик
Купа гірлянд на батарейках, світильники точкові на липучках. Не квартира, а лас-вегас)
Щедрик• 27 декабря 2022
Ответ дляКонтрольница
Зрозуміла.