Да_Я_ТакаЯ_• 28 декабря 2022
От нащо так робити?
Не сподобалося дівчина так посиділи двадцять хвилин і розійшлися,так ні треба ще кудись їхати проводити час,вводити в оману
Сам не написав,що вже когось іншого знайшов,я маю здогадатися?
Як висновок два витрачені дні даремно
УжеВотДа• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чому?
Що не так?
А як треба було запитати конкретну причину??
Що не так?
Ніяк нічого не треба питати.
Не пише - йде на йух і все.
Треба бути самодостатньою цікавою людиною, а не чіплятись як кліщ за кожні штани.
Не пише - йде на йух і все.
Xвостокрутелка• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну якщо мені до 25 молода дівчина і я не сподобалося звичайному чоловіку якому майже 40 років і який не дуже доглянутий,то це просто мені здається катастрофа, мабуть я дуже страшна та стрьомна інакше це пояснити не можу...
Дитинко, май гідність. Нащо тобі те старе розійське лайно. Воно й само зрозуміло що не гідне тебе.
Голову догори, твоє кохання чекає тебе десь попереду, і не дивися на таких старих пеньків.
Щоб вони не плели, не заливали, якщо немає купи грошей якими він щедро одарює молоду обраницю, то це непотрібна метушня для молодої дівчинки.
10-15-20 років різниці це прірва! Обіймаю! Розумничка що спитала прямо, а дурненька бо взагалі навіть думати почала про старе розійське лайно
Помеха справа• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Нафиг вам тот предпенсионер в 25?)
Максимум до 35 лет, и то.
Займитесь собой, не в плане, что вы недоделанная какая-то, а балуйте себя, прислушайтесь, чего хочется, что попробовать, что не нравится.
И не относитесь слишком серьезно к поиску и построению отношений, это отпугивает и напрягает, и вы много усилий и нервов тратите, нашо оно надо?
Максимум до 35 лет, и то.
УжеВотДа• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Давайте фото, зараз розберемо вас на молекули.
МамОмужа• 28 декабря 2022
Автор, не позортеся)))
Я така ж була, тепер соромно за себе
Будьте горда! Вище того
Я така ж була, тепер соромно за себе
Будьте горда! Вище того
МамОмужа• 28 декабря 2022
Ответ дляУжеВотДа
Ніяк нічого не треба питати.
Не пише - йде на йух і все.
Шкода що в часи моєї молодості (дурості) не було такого форуму, і мудрі жінки з досвідом не могли врозумити мене.
УжеВотДа• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А як мені зрозуміти,що знайомство вже не актуальне?
В сенсі не актуальне? Скасувати транзакцію на весільну сукню?
Займайтесь собою, живіть своїм життям, заводьте 100500 знайомств.
Ходіть на побачення.
УжеВотДа• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Боже,яка ж ви типова порадниця...
Це типове життя. Його треба прийняти як даність. Винятки звичайно бувають. Але вкрай рідко.
УжеВотДа• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Але коли зайшла в кафе відразу зрозуміла,що не сподобалась
То навіщо взагалі було щось писати? Пропонувати?
Шукайте далі.
Пургену мне• 28 декабря 2022
Ответ дляИнста_Богиня
ну і пішов...***й, забудьте. таких вагон і маленький візочок, і всі строють із себе ледве не царів, а дівчат ставлять якимись служками. тьфу...жалюгідні. краще вже самій аніж ось так. лишень погляньте на його манеру спілкування! - точно то що я кажу, так і мнить себе
Удалено администрацией...
УжеВотДа• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
І що не так?
Тобто немаю права поцікавитися чи як?
Право ви маєте.
Але вам вже купу разів відписались, що ТАК ви виглядаєте причепою і занудою.
Таке НІКОМУ не подобається.
Якщо це для вас непереборна проблема - то почніть із психолога напевне. Бо так і то 85 в дівках засилитесь і будете питати що не так.
Ніхто не хоче складнощів по житті. Їх вистачає усім. Від спілкування всі хочуть легкості, феєрії. Потім іноді зароджуються почуття.
А ви все на корню рубаєте ще й дивуєтесь що не так.
Вам пишуть - ви не сприймаєте ще й огризаєтесь.
Таке НІКОМУ не подобається.
Откушу что там торчит• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну може і не страшна, але в вас манери зануди
КвартираЧья• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чому?
Що не так?
Не увидимся, ок, хорошего дня и вышли из чата. Не будьте запасным вариантом. Вы похожи из анекдота, вам улыбнулись, а вы уже имена детям придумали
Хлопаю ресницами• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Автор, скільки років Вашому кавалєру, з якого міста і ім´я. Я Вам зараз все розповім про нього
Инста_Богиня• 28 декабря 2022
Ответ дляПургену мне
Удалено администрацией...
а мені корона не давить і сидить норм, дякую. от тільки деякі так і прагнуть її зкинути і відро бруду на голову вилити. автор не душна, вона просто прояснила ситуацію ось і все, нічого критичного. вирішила до істини докопатись, звісно могла написати просто ’ок’ і в чс його. але вже як сталось. сподіваюсь що далі в переписці не почала його упрашувати зустрітись і норм, якщо все таки почала то згодна за душну.
Инста_Богиня• 28 декабря 2022
Ответ дляПургену мне
Удалено администрацией...
а хлопець жалюгідний тому що можна було відразу в кінці ’побачення’ сказати або натякнути що вона йому не цікава. замість цього він просто пішов в мороз і змушує її проявляти ініціативу, он навіть запросила його кудись знову. ні ж, він вирішив мабуть що вона недостойна аби відразу відшити її, а вирішив помовчати і лишити її наодинці із своїми домислами.
Kapitoshka-4fe1• 28 декабря 2022
Ответ дляXвостокрутелка
+100 а ще обвислі яйця
Да_Я_ТакаЯ_
• 28 декабря 2022
Ответ дляВся в кредитах
Он же ответил, что никого не нашел, просто Вы ему не подходите.
Читайте между строк.
Де він це написав?!
Вся в кредитах• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Де він це написав?!
’Я передумал’ + ’Вроде того’, что ’знайшов когось іншого’
Вся в кредитах• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Де він це написав?!
Прямо Вам написать - это будет как оскорбление, а он не хотел бы Вас оскорблять из уважения к постороннему человеку.
Да_Я_ТакаЯ_
• 28 декабря 2022
Ответ дляБасноплетка
Даже первый комплект фраз я абсолютно свободен но встречаться не хочу, более чем достаточно для понимания что вас послали, но нет же вы упорно продолжаете выпрашивать чтоб подали прямым текстом в конкретном направлении
Автор это звиздец, нельзя себя так не уважать
Так він сам пропонував зустрітися на вихідні правда вживу
Басноплетка• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ии? Предлагал , передумал,вы что не видите что он сливается?
Ванную, что предыдущая переписка только усугубит картину
Да_Я_ТакаЯ_
• 28 декабря 2022
Ответ дляУжеВотДа
Ходіть на побачення.
А якщо потім половина із них будуть очікувати від мене щось?
Мені їм так сам от як він відписувати?
Да_Я_ТакаЯ_
• 28 декабря 2022
Ответ дляУжеВотДа
Право ви маєте.
Таке НІКОМУ не подобається.
Де я огризаюсь?
Покажіть!
Новогодняя пальма• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так я багато кому не подобаюсь,руки вже опускаються якщо чесно,а мені до 25 років
Так можливо треба змінити лінію поведінки, а не атакувати чоловіків? І почнете подобатись.