Да_Я_ТакаЯ_• 28 декабря 2022

От нащо так робити?

Не сподобалося дівчина так посиділи двадцять хвилин і розійшлися,так ні треба ще кудись їхати проводити час,вводити в оману
Сам не написав,що вже когось іншого знайшов,я маю здогадатися?
Як висновок два витрачені дні даремно
Новогодняя пальма• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Але коли зайшла в кафе відразу зрозуміла,що не сподобалась
Так навіщо далі продовжували спілкуватись? Дивна.

Новогодняя пальма• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ні,припинити зустріч і піди додому
Чому ви цього не зробили, якщо побачили? Чоловік як раз проявив повагу до вас.
Новогодняя пальма• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так ,а як?
Ми всі дорослі люди, навіщо комусь морочити голову??!
Але ви себе ведете як недозріла школярка, яка ж ви доросла?
Новогодняя пальма• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
В мене великі груди, якщо що
Коли в голові зовсім пусто, то навіть великі груди мало кого врятують, є звичайно такі, але це точно не про вас.
Обижулька• 28 декабря 2022
чомусь я не здивована його діями, ви тошніла. майте гордість і трохи попустіться
ТелаЧьи нежноСти• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так мені треба було знати чи розраховувати на нього чи вже ні,бесіда ж продовжувалась як не як
Якщо у вас період знайомста то не розраховувати ніколи. Ви живете своїм життям і якщо він зненацька запропонує прогулятись ввічливо скажіть що у вас вже є плани і вас треба заздалегідь попереджати ( що ви не дівчина по дзвінку). Якщо людина має зацікавленість вона буде в наступний раз передбачливою і завчасно вас забронює.
І не писати і не виясняти чи будете ви зустрічатись і чому ні. Хочете нагадати про себе напишіть щось нейтральне, типу як справи або якись мемчик.
УжеВотДа• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Де я огризаюсь?
Покажіть!

Шнурки попрасую і піду показувати.
ТелаЧьи нежноСти• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А як мені зрозуміти,що знайомство вже не актуальне?
Коли він не проявляє ініціативи і інтересу після побачення
УжеВотДа• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А якщо потім половина із них будуть очікувати від мене щось?
Мені їм так сам от як він відписувати?
Удалено администрацией...

УжеВотДа• 28 декабря 2022
Ответ дляИнста_Богиня
а хлопець жалюгідний тому що можна було відразу в кінці ’побачення’ сказати або натякнути що вона йому не цікава. замість цього він просто пішов в мороз і змушує її проявляти ініціативу, он навіть запросила його кудись знову. ні ж, він вирішив мабуть що вона недостойна аби відразу відшити її, а вирішив помовчати і лишити її наодинці із своїми домислами.
А ви там знаєте що хлопець зробив наприкінці. Он вона пише що на початку було ясно що вона йому не сподобалась.
Нормальна ввічлива людина. Поспілкувалась. Нормальним людям все зрозуміло без слів.
А таким як автор не знаю - треба на йух слати і казати, що ти зануда? Щоб дійшло?
Ну не всім виховання таке дозволяє.
Инста_Богиня• 28 декабря 2022
Ответ дляУжеВотДа
Ну не всім виховання таке дозволяє.
так автор пише що її ввели в оману, цитую ’так ні треба ще кудись їхати проводити час,вводити в оману’
УжеВотДа• 28 декабря 2022
Ответ дляИнста_Богиня
Та я вже зрозуміла - автор одразу під вінець хотіла.
Буде як у тому анекдоті ’а мені 85 і я тьфу-тьфу-тьфу ще незаймана’.
Инста_Богиня• 28 декабря 2022
Ответ дляУжеВотДа
ну так а що ж, по вашому треба хапати перше що попалось і перепихон бігом, аби незайманою не лишитись, не дай боже?
УжеВотДа• 28 декабря 2022
Ответ дляИнста_Богиня
Та ні, треба хоча б погуглити як це ’будувати стосунки’ якщо на меті створення сім’ї.
Ну якщо перепихон - то на інших сайтах напевне.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 28 декабря 2022
Ответ дляКвартираЧья
Не увидимся, ок, хорошего дня и вышли из чата. Не будьте запасным вариантом. Вы похожи из анекдота, вам улыбнулись, а вы уже имена детям придумали
Самі свої анекдоти і слухайте, знайомство мені не для того треба було.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 28 декабря 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Це він продовжував в той вечір,а не я
Навіть гроші в сумучку мені поклав,але то як я зрозуміла потім,щоб відкупитися...
4мама• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Це він продовжував в той вечір,а не я
Удалено администрацией...
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 декабря 2022
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
А що не так?
Що вас так ковбасить?
Кукусикиииииии• 29 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так я багато кому не подобаюсь,руки вже опускаються якщо чесно,а мені до 25 років
я не красуня з губами качечки але і не страшко. Казали , що навіть дуже симпатична. Проте з хлопцями було дуже туго: з першим почала зустрічатись з 17 років, 8 років ходили, болюче розставання, багато страждань. Треба було з дівчатами гуляти, а я вдома сиділа. Одружилась пізно - в 28, маю 2 гарних діток. Шкодую, що потратила молодих 8 років, краще б відривалась з подругами.

Кукусикиииииии• 29 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну якщо мені до 25 молода дівчина і я не сподобалося звичайному чоловіку якому майже 40 років і який не дуже доглянутий,то це просто мені здається катастрофа, мабуть я дуже страшна та стрьомна інакше це пояснити не можу...
ой блін) майже 40 - це відстійні чоловіки. Якщо ще досі неодружений і не дуже доглянутий, то явно долбо*об. Не ведіться на таких, краще невелику різницю у віці.
п.с. до 40 років чоловік починає розуміти, що нікому нічого не винен. Вам , у свої до 25, з такими буде дуже важко. І проблема не у вашій красі. Сайт знайомств спробуйте і будете ходити на зустрічі чи не щодня.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 29 декабря 2022
Ответ дляКукусикиииииии
Дякую!
Ви дуже добра!)