Да_Я_ТакаЯ_• 28 декабря 2022

От нащо так робити?

Не сподобалося дівчина так посиділи двадцять хвилин і розійшлися,так ні треба ще кудись їхати проводити час,вводити в оману
Сам не написав,що вже когось іншого знайшов,я маю здогадатися?
Як висновок два витрачені дні даремно
Мир Мир Мир!• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну він же сам не сказав,що не сподобалась,це я так відчула
Автор, просто заблокуйте. Досвід моєї подруги: прийшла, також відчула, що ’не його ідеал’, але ж він прямо не сказав. Писала йому, як от ви, і він відповідав через годину -дві, від нема чого робити. Потім не відповідав, потім сумно стало - пішли погуляєм. Потім знов пропав на 2 місяці, якесь свято - випив, мені сумно, приїжджай, секс. Коли вона вже йому написала 10 смс без відповіді, відписав: ну ти ж розумієш, що не в моєму смаку і це все не серйозно?!?!
На сьогодні маємо 2 роки , спущених в трубу. Воно вам треба??? В блок зараз же! Майте повагу і любов до СЕБЕ.

Ежик Хрюха• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
І що не так?
Тобто немаю права поцікавитися чи як?
ви насправді така чи просто прикидаєтесь?
Ms. Откровенность• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
І що не так?
Тобто немаю права поцікавитися чи як?
Зачем? Ну ок, он скажет, что у Вас нос некрасивый, маленькие сиськи, короткие ноги и дешевая машина. Ко второму свиданию Вы отрихтуете нос, вставите сиськи, удлините ноги и купите Теслу?
Мдаа• 28 декабря 2022
В переписці якесь приниження з боку дівчини...навіщо?
Не відповідає ну і ок, хай іде лісом...навіщо після слів ’наверное не увидимся сори’ ще щось запитувати
emerald_88• 28 декабря 2022
Автор, хоть ви і кажете, що виставили не всю переписку, але ваша перша ж репліка жахлива. Якщо він на щось не відповів, то треба зупинятись і робити шаг назад, а не давити і дожимати. І взагалі, набагато виграшна стратегія самій першій закінчувати розмову і залишати якусь недосказаність, а не перти напролом і випитувати чоловіка.
Після фразы ’Наверное, не увидимся’, треба було написать просто ОК и все! Або навіть нічого не писати.
ЛедиДи• 28 декабря 2022
Автор, вы раз встретились - что он вам должен то ? Ну не зацепили, что же поделать - так бывает и это абсолютно нормально и естественно.
МоДнАя_КоШеЧкА• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
І що не так?
Тобто немаю права поцікавитися чи як?
Автор, ви не цікавитеся. Ви хочете, щоб чоловік вам відзвітував. Такого не буде. Ви хто така, щоб він перед вами відчитувався? Кілька разів зустрілися і ви думаєте, що він тепер вам винен пояснення?
Телепузик• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Нащо?
Він не написав сам,що когось знайшов ,а вів бесіду в нейтральному ключі
я думаю он не нашел никого, но вы так настойчивы, что ему пришлось даже соврать
МоДнАя_КоШеЧкА• 28 декабря 2022
Ответ дляТелепузик
Удалено администрацией...

Ежик Хрюха• 28 декабря 2022
Ответ дляМдаа
вона його ще з самого початку питала чому він не відповів на те, що вона писла ВЧОРА.
emerald_88• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так ,а як?
Ми всі дорослі люди, навіщо комусь морочити голову??!
Цілком вірогідно, що на побаченні ви йому сподобались або ще не зрозумів, і хотів пізнати більше, а от в переписці ви все зіпсували своїм напором.
Мені здається, що ви гарна зовнішньо, тому він хотів спробувати з вами стосунки, але ваша навязливість все зіпсувала.
Але! Ви можете легко це скоригувати!
Телепузик• 28 декабря 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Удалено администрацией...
нет, она не хреновая, я не это имела ввиду. они докапывается. а вот вы злая.
Щас ухожу• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Йому майже 40
нащо вам 40 річний? вам 25 немає
чого ви себе так не любите: ще й бігати готові за кимось
Ромашкинная• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Коли він назначав зустріч,мені про нього тех так можна було сказати,що він душний і нав´язується???!
Вы его заинтересовали, и он вас, но он должен был подумать, но вы ему не даёте время опомниться заскучать
oboeva• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Нащо?
Да вы и мертвого достанете, с какой стати он должен отчитываться, может не хотел обижать,но вам же докопаться надо. Зачем это вам?
Ромашкинная• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Йому майже 40
Тем более он должен думать переживать
Гладиолус• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
І що не так?
Тобто немаю права поцікавитися чи як?
Та маєте, заспокойтеся. Тільки чоловіки біжать від тих, які намагаються їх контролювати і є дуже нав´язливими. Чоловіки хочуть легкості, не вимушенності
Кишмишная Мая• 28 декабря 2022
Очень сложно прямо сказать, что не понравился человек
Думаю, никого он не нашел
Ромашкинная• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну якщо мені до 25 молода дівчина і я не сподобалося звичайному чоловіку якому майже 40 років і який не дуже доглянутий,то це просто мені здається катастрофа, мабуть я дуже страшна та стрьомна інакше це пояснити не можу...
Скорее все он ещё и женат

Ромашкинная• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я не товста
Тогда Качайте голову, мозг тоже требует зарядки, какой у вас доход, с кем живёте
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 28 декабря 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Тут не було сексу
Ромашкинная• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так мені треба було знати чи розраховувати на нього чи вже ні,бесіда ж продовжувалась як не як
Ещё раз вам надо иметь 10 кавалеров, и выбирать с кем лучше, а не рассчитывать на них,
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 28 декабря 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
Так,а що не так?!
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 28 декабря 2022
Ответ дляMs. Откровенность
В мене великі груди, якщо що
Мир Мир Мир!• 28 декабря 2022
Удалено администрацией...
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 28 декабря 2022
Ответ дляЛедиДи
Так можна ж про це сказати чи як?
Ромашкинная• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Але коли зайшла в кафе відразу зрозуміла,що не сподобалась
Так надо было сразу уйти, первой
Ромашкинная• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну хай буде так,що я нав´язлива ,але я вважаю ,що маю право поцікавитися,так як він сам не написав ,що знайомство не актуальне вже.
Это интрига сегодня нет, а завтра он бы сам позвонил...
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 28 декабря 2022
Ответ дляРомашкинная
Скорее все он ещё и женат
Можливо
Мила 26• 28 декабря 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
В чому триндец конкретно?)
В вашей назойливости чужому мужику. То напоминание, что не ответил. То уточнение, что не хочет. Когда сказал, что не хочет, пошли вопросы, почему...
Ну автор, ну как так можно? если было одно свидание, это не повод так доставать.
Если он с вами проводил время (я правда не знаю, как вы на встрече себя вели), то возможно ещё бы встретились. Но после того, как вы намертво прилипли, у него пропало желание.
не делайте так, это не помогает, а наоборот(