Остановщица• 28 декабря 2022

Хтось купляв гель лаки KATEL?

Вам подобається консистенція гель-лаку.Як носиться на нігтях?
Мастер Класс• 28 декабря 2022
Дівчатка, консистенція і бюджетна ціна - не основне в гель-лаках. Головне - безпечність продукції. Особливо тих матеріалів, що безпосередньо контактують з пластиною. Алергія на гель-лак- то не жарти і вона скоріше відноситься до токсичної дії на організм. Якщо ще нема сприйняття, що європейська, американська, канадська сертифікація - то не китайський китай, то дивіться на марки, представлені в багатьох великих магазинах матеріалів для манікюру і які давно на ринку і з мінімумом негативних відгуків.
По суті питання - я помітила, що останнім часом всі бренди стараються випустить більш насичені, щільні кольори, щоб лягали в один шар. І лампи стали випускати на більшу потужність. Взяла я на бали, що накопичились, колір 338 з останньої колекції ПНБ, ну дуже гарно лягає. Доречі і бази у них високоякісні, підходять багатьом алергікам. Ще подобалися гель-лаки Фокс серії вініл, ну ті точно в 1 шар і добре, що є 5мл, для розширення палітри і на пробу , саме те. А загалом в рамках одної марки кольори будуть різні по насиченості, тут треба або пробувать, або моніторить відгуки і відео огляди.