Бывает и такое• 28 декабря 2022
Проблеми з потенцією у чоловіка
Вже пів року у чоловіка проблеми з потенцією і сечопусканням, З його слів ( в туалеті сидить досить довго, але чи грається чи дійсно такі проблеми(. На мої прохання йти до лікаря не реагує. З сек.сом просто біда. Вже 3 місяці взагалі нічого. Коханки немає 100%
У когось у чоловіків було щось подібне? Як вмовити піти до лікаря?
Вибачте, що так сумбурно, після моїх розмов знову відвернувся і спить. Досить образливо(((
Луноликая Вика• 28 декабря 2022
Так і скажіть, що досить дрочити в туалеті, бо розлучення не за горами
Мой завтрак• 28 декабря 2022
Уговаривайте, ведите за руку. Надо слать анализы, нормально обследоваться.
Мой отец умер от рака простаты. Обнаружили на 4 стадии.
Бензопирен• 28 декабря 2022
У моего падает во время частенько , и вялый , но пока не говорю на эту тему
Сорока белобока• 28 декабря 2022
Сейчас простатит у каждого второго. Если возрастной муж там и аденома может быть. Нужно к врачу. Это все корректируется, а если запустить, то там выше написали, чем может закончиться.
Бывает и такое
• 28 декабря 2022
Ответ дляМой завтрак
Я то розумію, пояснила, що підтримаю, з ним піду. Запропонувала навіть звернутись до онлайн лікарів. Йому чи однаково, чи боїться, чи комфортно в такому стані. Поводиться як кастрований кіт: поїв, полежав, поїв. Трішки з дітьми погрався.
Бывшая блондинка• 28 декабря 2022
Обов’язково до лікаря. Тут немає нічого соромитись. Можливо там простатит. Попередьте, що якщо не лікувати, то будуть великі проблеми з сечовипусканням, лише операція допоможе.
Бывает и такое
• 28 декабря 2022
Ответ для40каградусная
У моего после 40-43 тоже так ,сейчас 49 и уже лет 7 нет секса.
Як ви живете? Мені вже вібратор набрид. Хочеться людину відчувати(((
Сорока белобока• 28 декабря 2022
Ответ дляБывает и такое
УЗИ. Анализ ПСА.
Мой завтрак• 28 декабря 2022
Ответ дляБывает и такое
Сдайте хотя бы анализ крови на ПСА.
Поищите какой надо сдать. Если там большие цифры, то просто галопом бежать к врачу.
Бывает и такое
• 28 декабря 2022
Ответ дляМой завтрак
Сдайте хотя бы анализ крови на ПСА.
Дякую!!!!!!
Бывает и такое
• 28 декабря 2022
Буду вмовляти хоча б кров здати, думаю він так боїться свого в´яленького комусь показувати. Чи думає що обстеження ректально будуть проводити(((( ну не чоловік, а принцеса(((
Сорока белобока• 28 декабря 2022
Ответ дляБывает и такое
Дякую!!!!
Там кровь из вены берут и стоит он недорого. Результат быстро.
Сорока белобока• 28 декабря 2022
Ответ дляБывает и такое
Скоріш за все.
У кого такое было• 28 декабря 2022
Ответ дляБензопирен
Сколько лет?
ЭмчЭндЭм• 28 декабря 2022
Ответ дляСорока белобока
А как это корректируется? У моего простатит и аденома, но ПСА в норме. Врач сказал заниматься чаще сексом и ничего не назначил, сказал, пока не надо. Это нормальный врач ? ( Мой ему верит....) Но у него никаких симптомов нет.
Бывает и такое
• 28 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
А потенція збереглась? Сексом виходить займатись?
У кого такое было• 28 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Какой объём простаты? Сильно увеличен?
ЭмчЭндЭм• 28 декабря 2022
Ответ дляБывает и такое
Так, з цим норма, але раз на тиждень
ЭмчЭндЭм• 28 декабря 2022
Ответ дляУ кого такое было
Какой объём простаты? Сильно увеличен?
Я, к сожалению, не помню....
Бывает и такое
• 28 декабря 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так, з цим норма, але раз на тиждень
А у мене і раз на 3 місяці немає((( якби ж то раз на тиждень(((
У кого такое было• 28 декабря 2022
Ответ дляБывает и такое
До явных проблем, на сколько регулярной была половая жизнь? Муж ведёт активный образ жизни?
Бывает и такое
• 28 декабря 2022
Ответ дляУ кого такое было
До проблем було і 3 рази на тиждень. І через день. Ну сексуальне життя було досить насиченим. Тому зміни дуже помітні(((
У кого такое было• 28 декабря 2022
Ответ дляБывает и такое
Автор, без лікаря не обійтись. Почніть з крові, можливо далі вийде вмовити записатися до уролога.
ЭмчЭндЭм• 28 декабря 2022