Домовенок Зюзя• 29 декабря 2022
Питання до вірян. Чи гріх прочитати книжку «Ангели і демони»?
Порадила мама. Сказала що дуже цікава. Але назва трішки мене насторожує..можливо хтось читав? Чи не варто влізати у таку літературу?
Чебурастик• 29 декабря 2022
Це художня література. Без особливої цінності, в чому гріх? Я віруюча.
Чебурастик• 29 декабря 2022
Ответ дляНе буду
Ви читайте, в потім до сповіді сходите:)
В чому каятися?
Не буду• 29 декабря 2022
Ответ дляЧебурастик
В чому каятися?
Вам для чого? в сумнівах щодо гріха і каятись.
Чебурастик• 29 декабря 2022
Совість базується на особистих переконаннях, а також наскільки ви близькі до Бога.
Безникая• 29 декабря 2022
Великий гріх тут сидіти, запитайте любого священика, сидіти в Інтернеті на розважальному форумі великий гріх, пити курити гріх
На перекуре• 29 декабря 2022
Самый большой грех у христиан это знание и здравомыслие…..
Нельзя вам читать…
Офіційно, якщо я нічого не плутаю, бо то вже давно було, Ватикан вважає цю книгу єрессю. Тим хто читав, думаю, не треба пояснювати чому. Якщо для вас це важливо, то, мабуть, читати не варто. Хоча, що то там про свободу волі було у головній книжці всіх часів та народів, ні?)))
На границе• 29 декабря 2022
Ответ дляСлепок стопы
А в мене парфуми такі є
А я і книгу читала і парфуми були. Цікаво, мені сповідуватись і каятись треба?
Чебурастик• 29 декабря 2022
Ответ дляНа перекуре
Нельзя вам читать…
Хто нам заборонить?
Ответ дляБезникая
В Библии все герои жили обычной жизнью, работали, развлекались, путешествовали. Есть особая категория пророков Божьих, назореев, у них были дары, как и у Иисуса, они воскрешали мертвых, исцеляли больных. Вот они жили особой жизнью и вина не пили. И к их родителям, ещё до их рождения, приходил ангел.
Если вы не назорей Божий от рождения, то не придумывайте себе сложностей.