Ночка_темная• 30 декабря 2022

Якого в Білорусі до цих пір є наш посол?

Дізналася, що нашого посла в Білорусі викликали на килим в зв´язку з падінням решток ракети на території Білорусі. Що за фігня? Може, в раші теж є наш посол, якого сношають за те, що ми кидаємо щось на парашовійська? На початку війни було відео, як тридцять срібняків передавали начальнику погранслужби чи комусь на кшталт того. Навіщо була ця показуха якщо наш посол біжить виправдовуватись за ту ракету?
Елена5888• 30 декабря 2022
Наверное потому, что в Белоруссии много беженцев из Украины.
автор Ночка_темная • 30 декабря 2022
Ответ дляЕлена5888
Але ж і в Россії їх немало.Плюс яким чином там опинялися біженці, з Білоруссю в нас відкриті кордони?
Елена5888• 30 декабря 2022
Через Польшу. И через Россию.
Be_good• 30 декабря 2022
Слати нах тих бульбашів, а ми ще розслідувати щось хочемо. Чи може то спецоперація по поваленню влади луки? Зайшли типу розслідувати, та давай нафіг його гнати звідти. Тоді так, непогано🤔
автор Ночка_темная • 30 декабря 2022
Ответ дляЕлена5888
Через Польшу. И через Россию.
А навіщо через Польщу пхатися в країну з якої на нас летять ракети?Чому тоді в самій параші немає посла,там набагато більше біженців та колаборантів?Чи з рашею в нас воєнний стан а поведінка Білорусії норма, схвалюємо?
Kitty-77aa• 30 декабря 2022
Мені теж це дивно
Але дипломатичні відносини з Білорусією не розірвані, а з Росією так
Елена5888• 30 декабря 2022
Вы не поверите, но и товарооборот между Украиной и Белорусью не прекратился с началом войны)
Massaraksh• 30 декабря 2022
Ми з Білоруссю торгуємо досі, бітум в них закуповуємо
Юлия_Юлия-2175• 30 декабря 2022
Теж вчора прочитала і здивувалася.
asjaua• 30 декабря 2022
Теж це питання виникло. А ще по болгарській послиці- секс інструкторші. Важлива країна для нас по виробництву зброї і тут таке. Хоча може насосе нам щось, хто скаже?
marydgayne• 30 декабря 2022
Беларусь не объявляла нам СВО. Почему там не должно быть нашего посла? В Венгрии есть наш посол? А они тоже козни знатные мочат...
Anya Angel• 30 декабря 2022
Так это не новость, нашего посла оттуда ни кто не отозвал, скорее всего и в раше он есть.
marydgayne• 30 декабря 2022
Ответ дляAnya Angel
в раше нет. мы разорвали с ними дипломатические отношения
Anya Angel• 30 декабря 2022
Ответ дляmarydgayne
Слава Богу 🙏 с тварями никаких отношений никогда не должно быть.
Везучаяя• 30 декабря 2022
Міжнародні відносини це дещо більше,нвж Ви мобі уявляєте.
Певно тому)))
Везучаяя• 30 декабря 2022
Міжнародні відносини це дещо більше,ніж Ви собі уявляєте))))
marydgayne• 30 декабря 2022
Ответ дляВезучаяя
Певно тому)))
Такое ощущение, что народ не слышал о дипломатии и прочем... И застряли на уровне - поругались и игрушки заберу.
So_so• 30 декабря 2022
Ответ дляmarydgayne
Как там в Мариуполе?
marydgayne• 30 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Как там в Мариуполе?
Я выехала из города
Павлик Равлик• 30 декабря 2022
Ответ дляmarydgayne
Орбан - козлина ще та. Але війська з їхньої території на нашу країну не наступали і ракети звідти до нас не летять. Різниця велика, Вам не здається?
marydgayne• 30 декабря 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Так и мы им бавовну почему то не пускаем.....
Павлик Равлик• 30 декабря 2022
Ответ дляmarydgayne
А не завадило бБілорусь маю на увазі
So_so• 30 декабря 2022
Ответ дляmarydgayne
Я выехала из города
Надеюсь, в рф.
Потому назвать случившееся ’поругались и игрушки заберу’ может только такой ’человек’
marydgayne• 30 декабря 2022
Ответ дляSo_so
Надеюсь, в рф.
вы странная??? я не о войне писала, а о том, что существуют дипломатические отноешния и с Беларусью их Украина не разорвала. И торгует наша страна с ним до сих пор. Почему, не подскажите???? А в рашку вам прямая дорога
marydgayne• 30 декабря 2022
Ответ дляПавлик Равлик
А не завадило бБілорусь маю на увазі
но не пускаем... потому и посол наш там
Argesha• 30 декабря 2022
Ответ дляmarydgayne
Паругалісь??
Ігрушкі???
Ви точно з Маріуполя?
marydgayne• 30 декабря 2022
Ответ дляArgesha
Паругалісь??
Ігрушкі???
Ви точно з Маріуполя?
Еще раз.... я не о войне написала!!! а о том, что с Белорусью НЕ разорваны отношения!! У Зеленского спросите ,почему мы с ними торгуем и прочее. Ну что за глупые вопросы про посла, если мы с этой страной типа еще дружим почем то
Wendy Rhoades• 30 декабря 2022
Ответ дляНочка_темная
Звідки ви знаете, яку місію він там виконує?
Може шпигує на користь України?
Мені здається важливіше, що посла Біларусі немає в Україні (якщо я не помилюсь)
Donnafugata• 30 декабря 2022
У Арахамії там бізнес, от і не обривають кінці.
Для тих, хто каже про дипломатичні правила, то білорашка своє посольство забрала ще до 24 лютого і згідно міждународного права є безпосереднім учасником війни.
За Іран всі кричали розірвати дипвідносини, а тут мовчок. Ничего личного, only business. А прості смертні хай воюють.
автор Ночка_темная • 30 декабря 2022
Ответ дляmarydgayne
Ну по такій логіці і хуйло могло мовчки напасти і вбивати,не оголошуючи сво,і ми підтримували б з ними дружні зв´язки,мижбраття.А чому білоруського посла немає у нас?Без сприяння Лукаша в хуйла б не вийшов такий сильний напад.Плюс виходить ми визнаємо режим бульбофюрера легітимним і одобрюємо і схвалюємо те,що цей режим робить,раз підтримуємо з ними дипломатичні відносини.Ще й дозволяємо посміховисько з нас робити, наш посол біжить до луки відчитатись,що за бєспрєдел Україна робить